menu bar

Умови повернення – Google Play


Шановні користувачі, вказані нижче правила повернення Програмного Продукту, відносяться тільки до Програмним продуктам, придбаним через Google Play!

  У відповідності з умовами Ліцензійної угоди з Користувачем на Навітел Навігатор, NAVITEL s.r.o. здійснює справжню процедуру повернення грошових коштів за придбаний Програмний Продукт.

  Умови «Навітел» щодо повернення грошових коштів за придбаний Програмний Продукт:
 1. Для здійснення виплат відповідного грошового відшкодування повинні бути виконані одночасно наступні умови:
  • Не був активований Ліцензійний ключ.
  • Чи не закінчився термін можливості повернення продукції належної якості, придбаного дистанційним шляхом - 3 місяці.
  • Був наданий платіжний документ або інший ідентифікатор зробленого платежу (номер і дата замовлення), що підтверджує факт придбання Програмного Продукту.
  • Заповнити відповідну заявку Користувача на виплату грошового відшкодування.
 2. Заявка Користувача на виплату відповідного грошового відшкодування (далі - «Заявка») може бути задоволена лише у разі, якщо Користувач виконав всі умови, викладені вище в п.1.
 3. Користувач може зв'язатися з Єдиної Службою підтримки за телефоном +3 (044) 498-30-29 для отримання консультації щодо процедури повернення грошових коштів за придбаний Програмний Продукт.
 4. Повернення грошових коштів здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту надходження Заявки.

Будь ласка, увійдіть в свій аккаунт за адресою https://wallet.google.com/. На сторінці "Транзакції" перевірте статус замовлення.
1. Якщо Ваше замовлення був скасований (замовлення відміняється Google), утримувана сума, яку ви бачите у виписці по кредитної або дебетової карти, є тільки авторизацією, а не фактичною оплатою. Будь ласка, зверніться до банку для уточнення даної інформації.
2. Якщо статус замовлення "Доставлено", то, будь ласка, заповніть форму Заявки на повернення грошових коштів.

Заявка на повернення грошових коштівДо форми додайте, будь ласка, скріншот відкритої сторінки з інформацією про замовлення з https://wallet.google.com/.