menu bar

Деактивація ліцензійного ключа

Деактивація ліцензійного ключа на програму Навітел Навігатор здійснюється не більше 1-го разу незалежно від причин (згідно ліцензійної угоди п. 3.12). Повторна активація ліцензійного ключа можлива лише на пристрій аналогічної моделі та з аналогічною офіційною операційною системою.

  • для власників пристроїв під управлінням iOS

    Активація ліцензійного ключа Навітел для iOS на інші платформи і переактивація ліцензійного ключа Навітел з інших платформ iOS неможлива. Відповідно до ліцензійної політики Apple, всі покупки можуть бути вчинені тільки через AppStore, активація ліцензійних ключів, придбаних іншим способом, неможлива. Для використання придбаної програми Навітел на іншому пристрої з iOS необхідно під тим же обліковим записом в AppStore завантажити саме той додаток, з якого раніше була здійснена покупка, і при старті програми вибрати Придбати преміум версію > Відновити покупки (див. інструкцію).

  • для власників пристроїв під управлінням Android

    Якщо покупка була здійснена до 16.09.2014 або НЕ за допомогою google play, то потрібно деактивувати ключ. У разі придбання ліцензії в GooglePlay після 16.09.2014 з Навітел версії 9.2 та вище деактивація не потрібна. Для використання придбаної програми Навітел на іншому пристрої з Android OS необхідно під тим же обліковим записом Google встановити Навітел, і при старті програми вибрати Придбати преміум версію > Відновити покупки (див. інструкцію).

  • для власників пристроїв під управлінням Windows Phone 8 і вище

    Якщо покупка була здійснена до 17.09.2014 або НЕ за допомогою Windows Phone, то потрібно деактивувати ключ. У разі придбання ліцензії в Windows Phone Store після 17.09.2014 з Навітел версії 9.2 та вище деактивація не потрібна. Для використання придбаної програми Навітел на іншому пристрої з ОС Windows Phone 8 (і вище) необхідно під тим ж обліковим записом Microsoft скачати Навітел з Windows Phone Store, і при старті програми вибрати Придбати преміум версію > Відновити покупки (див. інструкцію).

Важливо! Кількість відновлень покупок для кожної ОС обмежена.

Ліцензійний ключ на пакет навігаційних карт може бути активований тільки на один ключ програми і не підлягає переактивації на інший. При деактивації ключа на програму повторна активація карт не потрібна.

Важливо! Після оформлення запиту на деактивацію ключа забороняється запуск програми на старому пристрої/карті пам'яті при наявності інтернет-з'єднання, так як це призведе до повторної активації ключа, а деактивація більше буде недоступна.

Якщо кнопка Відправити не активна, то перевірте, що ви заповнили всі поля форми, в тому числі доклали файл. Після відправлення запиту на деактивацію на ваш поштовий ящик протягом 10 хвилин повинна прийти автоматична відповідь з присвоєним номером заявки. Якщо ви не отримали листа з номером заявки, то ваш запит до нас не надійшов, необхідно повторити відправку.
Запит обробляється 2-3 робочих дні.
Відповідь з рішенням по заявці ви отримаєте на ту поштову скриньку, яку було вказано у формі.

Serial number is incorrect. It can only contain numbers and capital letters. It is displayed only on the screen of the device while running Navitel Navigator program. To find it, follow the instructions below. If the program doesn’t report about unregistered version at startup, then you don’t need to activate the key.
Serial number for registration, which you can see at unregistered Navitel application

Введіть ліцензійний ключ или додайте файл NaviTel Activation Key.txt*

файл NaviTel Activation Key.txt или введіть ліцензійний ключ*

NaviTel Activation Key.txt
NaviTelAuto Activation Key.txt
Підтвердження покупки ліцензії:
- фото ліцензійної картки з ключем (якщо ключ надрукований на картці);
- фото чека (якщо ключ надрукований на чеку)
- текст листа з ключем (якщо ключ отриманий на електронну пошту);
- скріншот інформації про транзакції зі сторінки https://payments.google.com/payments (у випадку покупки через Google Play).
Підтвердження покупки ліцензії:
- файл RegistrationKeys.txt (якщо він знаходиться на карті пам'яті);
- фото ліцензійної картки з ключем (якщо ключ надрукований на картці);
- текст листа з ключем (якщо ключ отриманий на електронну пошту).