menu bar

Оновлення активаційного файлу

Оновлення активаційного файлу може знадобитися:

 • При оновленні карт;
 • При активації додаткових карт;
 • При активації програми на новому пристрої (або на новій SD-карті - тільки для Windows CE).

Оновлення активаційного файлу при оновленні або активації додаткових карт рекомендується проводити з меню програми (потрібне підключення до мережі інтернет): запустіть програму Навітел і пройдіть в розділ Меню → Мій Навітел → Оновлення. Дочекайтеся завантаження інформації про доступні оновлення (або про їх відсутність).

Якщо Ви отримали повідомлення «Підключення заборонено налаштуваннями», то дозвольте програмі використовувати підключення: пройдіть в Меню → Установки → Online сервіси, в графі Інтернет з'єднання, виберіть Дозволити. Потім повторіть перевірку оновлень.

Якщо оновлення програми і/або карт запропоновано - необхідно також встановити їх згідно з інструкціями.

Для пристроїв з ОС Windows CE без виходу в інтернет рекомендуємо скористатися програмою для ПК Navitel Navigator Update Center.

Заміну активаційного файлу вручну слід проводити тільки в тому випадку, якщо підключення до мережі інтернет на своєму пристрої неможливо.

Даний метод можна застосовувати тільки для пристроїв з ОС Android і Windows.

Windows CE
 1. Підключіть навігатор до ПК за допомогою кабелю. Якщо програма встановлена на карту пам'яті - досить підключити до ПК тільки карту пам'яті за допомогою кард-рідера.
 2. Видаліть старий активаційний файл NaviTelAuto_Activation_Key.txt і / або NaviTelAuto Activation Key.txt з папки з програмою (Navitel, MobileNavigator, NaviOne або інший, в залежності від моделі пристрою; в цій папці знаходяться виконуваний файл * .exe, файли navitel.ns2 і timezomes.tz) у внутрішній пам'яті пристрою або на карті пам'яті. Очистіть папку License всередині папки NavitelContent у внутрішній пам'яті пристрою або на картці пам'яті.
 3. Завантажте на ПК новий активаційний файл за посиланням, розташованій під назвою пристрою в розділі Мої пристрої (оновлення) особистого кабінету.
 4. При відсутності доступу в особистий кабінет пройдіть на сторінку Активація ключа і заповніть форму, вибравши тип активації:
  • При активації додаткової картки - «Я вже використовую програму Навітел Навігатор і активують ключ на додаткову карту»
  • В інших випадках - «Я вперше активують програму Навітел Навігатор».
 5. Отриманий файл NaviTelAuto_Activation_Key.txt скопіюйте в папку з програмою (Navitel, MobileNavigator, NaviOne або інша папка в залежності від моделі пристрою; в цій папці знаходяться виконуваний файл * .exe, файли navitel.ns2 і timezomes.tz) у внутрішній пам'яті пристрою або на карті пам'яті.
 6. Переконайтеся, що скопійований файл називається NaviTelAuto_Activation_Key.txt і в його назві немає додаткових символів (наприклад, дужок і цифр). При необхідності, перейменуйте.
  Примітка: операційна система може приховувати відомі їй розширення файлів. Якщо в назві завантаженого файлу відсутня .txt, то дописувати розширення вручну не потрібно.
Android
 1. Видаліть старий активаційний файл NaviTel_Activation_Key.txt і / або NaviTel Activation Key.txt з пам'яті пристрою і карти пам'яті (при наявності), використовуючи вбудований файловий менеджер. Копія файлу знаходиться:
  • На карті пам'яті: папка License всередині папки NavitelContent, а також (для Android 4.4. і вище) в папці /Android/data/com.navitel/files/NavitelContent/License.
  • У внутрішній пам'яті: папка License всередині папки NavitelContent.
  • У даних програми (доступ до цього каталогу є тільки при наявності root-прав): /data/data/com.navitel/.
   При відсутності root-прав необхідно очистити дані додатка Navitel в налаштуваннях Android: кнопка «Очистити дані» або «Стерти дані» в картці додатки Navitel.Очистити кеш мало!

 2. Завантажте на ПК новий активаційний файл за посиланням, розташованій під назвою пристрою в розділі Мої пристрої (оновлення) особистого кабінету.
 3. При відсутності доступу в особистий кабінет пройдіть на сторінку Активація ключа і заповніть форму, вибравши тип активації:
  • При активації додаткової картки - «Я вже використовую програму Навітел Навігатор і активують ключ на додаткову карту».
  • інших випадках - «Я вперше активують програму Навітел Навігатор».
 4. Підключіть пристрій до ПК. При неможливості підключення самого пристрою (наприклад, якщо це автомобільна магнітола) підключіть microSD-карту від нього.
 5. Отриманий файл NaviTel_Activation_Key.txt скопіюйте в папку (досить в одну з перерахованих):
  • У внутрішній пам'яті: папка License всередині папки NavitelContent
  • або
  • На карті пам'яті: папка License всередині папки NavitelContent, а також (для Android 4.4. і вище) в папці /Android/data/com.navitel/files/NavitelContent/License
 6. Переконайтеся, що скопійований файл називається NaviTel_Activation_Key.txt і в його назві немає додаткових символів (наприклад, дужок і цифр). При необхідності, перейменуйте.
  Примітка: операційна система може приховувати відомі їй розширення файлів. Якщо в назві завантаженого файлу відсутня .txt, то дописувати розширення вручну не потрібно.