menu bar

Активація Навітел Навігатор

Активація пробного періоду роботи з програмою

Користувачі пристроїв з ОС Android і iOS можуть скористатися можливістю активації пробного періоду програми. Пробний період дозволить вам використовувати програму і всі доступні карти безкоштовно протягом 7 днів з моменту першої активації пробного періоду. Під час пробного періоду доступний повний функціонал програми, крім сервісів Навітел.Хмара та Навітел.Друзі, які вимагають реєстрації.

Пробний період доступний лише для тих пристроїв, на яких програма раніше не була активована. Якщо програма вже активована, то пробний період для будь-якої карти недоступний. Для активації пробного періоду програми на вашому пристрої, дотримуйтесь інструкцій нижче.

Для реєстрації необхідно підключення до мережі Інтернет.

 1. Запустіть Навітел Навігатор на пристрої.
 2. Виберіть Пробний режим.
 3. Navitel Navigator registration-1
 4. Завантажте карти (див. Інструкцію).
Відновлення покупок

Якщо ви раніше здійснювали покупку через вбудований магазин операційної системи, то ви можете відновити її на іншому пристрої з такою ж операційною системою, використовуючи акаунт у магазині, з якого була здійснена покупка.

Даний функціонал доступний для iPhone/iPad, а також для пристроїв на базі Android - для покупок, здійснених через Google Play після 16.09.2014 з версії Навітел 9.2.0.4 або вище.

Для реєстрації необхідно підключення до мережі Інтернет.

 1. Запустіть програму.
 2. Виберіть Преміум версія.
 3. Navitel Navigator registration-2
 4. Виберіть Відновити покупки.

  Система запросить пароль Вашого облікового запису Apple або Google. Відновлення покупки, зробленої у іншому акаунті, неможливо.

 5. Navitel Navigator registration-3
 6. Завантажте карти (див. Інструкцію).
Активація з меню програми

Даний спосіб слід використовувати в тому випадку, якщо у Вас вже є ключ. Якщо ні - його необхідно придбати (див. Інструкцію).

Даний спосіб не призначений для iPhone/iPad!

Якщо Ви вперше встановлюєте програму на iPhone/iPad - здійсніть вбудовану покупку з меню програми (див. інструкцію).
Якщо Ви раніше купували ліцензію для iPhone/iPad - проведіть "відновлення покупок" згідно інструкції на цій сторінці.

Пристрої на базі Android

Примітка: при здійсненні покупки через інтерфейс програми реєстрація ключа не потрібнa

Для реєстрації необхідно підключення до мережі Інтернет.

 1. Запустіть програму.
 2. Виберіть Преміум версія.
 3. Navitel Navigator registration-4
 4. Виберіть Активувати ключ.
 5. Navitel Navigator registration-5
 6. Натисніть на поле Введіть ліцензійний ключ
 7. Navitel Navigator registration-6
 8. Введіть номер ліцензійного ключа у відображеному екрані і натисніть на галочку в правому верхньому куті екрану.
 9. Navitel Navigator registration-7
 10. На екрані відобразяться номер ліцензійного ключа і серійний номер пристрою. Натисніть на галочку в правому верхньому куті.
 11. Navitel Navigator registration-8

  У разі реєстрації пакета Федеральний округ Вам буде запропоновано активувати ключ на карту (див. Інструкцію).

 12. Завантажте картки згідно інструкції.

Якщо ключ раніше був використаний на іншому пристрої, то для його активації на новому пристрої потрібно провести деактивацію. Пройдіть на сторінку Деактивувати ключ, ознайомтесь з умовами і заповніть заявку, вказавши причину деактивації Заміна пристрою. Дочекайтеся відповіді від служби технічної підтримки.

Пристрої на базі Windows CE

Необхідно підключення до Інтернету.

 1. Запустіть програму.
 2. Натисніть кнопку Активувати ключ.
 3. Натисніть на поле Введіть ліцензійний ключ.
 4. У відображеному вікні екрану введіть номер ліцензійного ключа, потім в правому верхньому куті екрану натисніть на галочку.
 5. На екрані відобразяться номер ліцензійного ключа і серійний номер пристрою. Натисніть на галочку в правому верхньому куті.
 6. Якщо карти раніше не були завантажені, то завантажте їх згідно інструкції.
Активація ліцензійного ключа програми через сайт

Даний спосіб активації слід використовувати у разі відсутності виходу в Інтернет на пристрої. При наявності виходу в інтернет рекомендуємо скористатися активацією з меню програми.

Пристрої на базі Android
 1. Увійдіть в особистий кабінет на сайті NAVITEL®.
 2. Виберіть розділ Активація ключа.
 3. У полі Тип активації виберіть Я вперше активую програму Навітел Навігатор. Введіть позначення пристрою (ви можете придумати будь-яку назву), його серійний номер, ліцензійний ключ Навітел Навігатор у відповідні поля з урахуванням регістру.
  Натисніть кнопку Активувати.
 4. Серійний номер, приписуваний програмою пристрою, відображається при натисканні на кнопку Navitel Navigator registration-9, а також, якщо активований пробний період, зазначений у Меню > Мій Навітел > Карти для пробного періоду > Навітел Навігатор.

  Navitel Navigator registration-10
 5. Перейдіть до розділу Мої пристрої (оновлення) і виберіть Активаційний файл.
 6. Збережіть активаційний файл NaviTel_Activation_Key.txt на ПК.
 7. На навігаційному пристрої вийдіть з програми Навітел Навігатор і підключіть пристрій (або SD-карту від нього) до ПК.
 8. Скопіюйте активаційний файл в пам'ять пристрою або на SD-карту в папку \NavitelContent\License\.

  Переконайтеся, що після копіювання файл називається NaviTel_Activation_Key.txt, а не NaviTel_Activation_Key(1).txt чи NaviTel_Activation_Key(2).txt і т.д. При необхідності, перейменуйте.

  Примітка: Windows може приховувати відомі їй розширення файлів. Якщо ім'я вихідного файлу відображається як NaviTel_Activation_Key, а не NaviTel_Activation_Key.txt, то приписувати вручну .txt не потрібно.

 9. Якщо карти раніше не були завантажені, то завантажте їх згідно інструкції.

Якщо ключ раніше був використаний на іншому пристрої, то для його активації на новому пристрої потрібно провести деактивацію. Пройдіть на сторінку Деактивувати ключ, ознайомтесь з умовами і заповніть заявку, вказавши причину деактивації Заміна пристрою. Дочекайтеся відповіді від служби технічної підтримки.

Пристрої на базі Windows CE
 1. Увійдіть в особистий кабінет на сайті NAVITEL®
 2. Виберіть розділ Активація ключа
 3. У поле Тип активації виберіть Я вперше активую програму Навітел Навігатор. Введіть позначення пристрою (ви можете придумати будь-яку назву), його серійний номер, ліцензійний ключ Навітел Навігатор до відповідних поля з урахуванням регістру.

  Серійний номер, який приписують програмою пристрою, відображається при натисканні на кнопку Navitel Navigator registration-11 на сторінці Незареєстрована версія

  Серійний номер може складатися з 5, 12 або 32 знаків.
  У версіях програми 7.0. - 9.2. серійний номер відображається при натисканні на поле Незареєстрована версія програми у верхній частині екрану.

 4. Натисніть кнопку Активувати.
 5. Перейдіть в розділ Мої пристрої (поновлення) і виберіть Активаційний файл під назвою щойно активованого пристрою.
 6. Збережіть активаційний файл NaviTelAuto_Activation_Key.txt на ПК.
 7. На навігаційному пристрої вийдіть з програми Навітел Навігатор, вимкніть пристрій і підключіть пристрій (або SD-карту від нього - в залежності від місця установки програми) до ПК.
 8. Скопіюйте активаційний файл в пам'ять пристрою або на SD-карту в папку з програмою (Navitel, NaviOne, MobileNavigator або інші варіанти - залежно від моделі пристрою), попередньо видаливши старий активаційний файл (и) NaviTelAuto_Activation_Key.txt і / або активації NaviTelAuto Key.txt (при наявності) з папки NaviTelContent /License та папки з програмою.

  Переконайтеся, що після копіювання файл називається NaviTelAuto_Activation_Key.txt, а не NaviTelAuto_Activation_Key(1) .txt або NaviTelAuto_Activation_Key(2).txt і т.д. При необхідності, перейменуйте.

  Примітка: Windows може приховувати відомі їй розширення файлів. Якщо ім'я вихідного файлу відображається як NaviTelAuto_Activation_Key, а не NaviTelAuto_Activation_Key.txt, то приписувати вручну .txt не потрібно.

 9. Якщо карти раніше не були завантажені, то завантажте їх згідно інструкції.