menu bar

Встановлення Навітел Навігатор

iPhone/iPad

Установка пробної версії програми Навітел Навігатор на iPhone або iPad або покупка її повної версії здійснюється через магазин додатків AppStore.

Необхідне підключення до мережі Інтернет. Враховуючи розмір інсталяційного файлу, рекомендується використовувати Wi-Fi-з'єднання.

 1. Зайдіть в магазин додатків App Store Navitel Navigator install-1.
 2. Перейдіть у вкладку Пошук і в рядку пошуку почніть вводити назву програми Навітел Навігатор. Виберіть Навітел Навігатор в отобразившейся списку програм.
  Відкриється екран з описом програми.
 3. Натисніть кнопку Завантажити в правому верхньому куті екрану.
  Почнеться процес завантаження програми, по завершенні якого буде проведена установка програми на пристрій.
 4. Натисніть кнопку Відкрити в правому верхньому куті екрану.
 5. Запустіть її в пробному режимі, або виконайте відновлення раніше зробленої покупки (див. інструкцію по активації пробного періоду та відновлення покупки).

  Якщо пробний період закінчився, а купівля раніше не здійснювалася, то необхідно придбати ліцензійний ключ (див. інструкцію з купівлі програми або карт).

 6. Скачайте карти (див. інструкції з установки карт).

Також програму можна встановити через iTunes на вашому комп'ютері.

 1. Запустіть iTunes на комп'ютері.
 2. Скачайте програму Навітел Навігатор на комп'ютер.
 3. Підключіть iPhone або iPad до комп'ютера і синхронізуйте їх.
 4. Вимкніть iPhone або iPad від ПК.
 5. Запустіть Навітел на вашому пристрої, активуйте пробний режим або відновіть раніше зроблену покупку (див. інструкцію по активації пробного періоду та відновлення покупки).

  Якщо пробний період закінчився, а купівля раніше не здійснювалася, то необхідно придбати ліцензійний ключ (див. інструкцію з купівлі програми або карт).

 6. Скачайте карти (див. інструкції з установки карт).
Пристрої на базі Android

Спосіб 1: Установка програми з Google Play

Установка програми Навітел Навігатор на платформі Android здійснюється через магазин Google Play.

Необхідне підключення до мережі Інтернет. Враховуючи розмір інсталяційного файлу, рекомендується використовувати Wi-Fi-з'єднання.

 1. Відкрийте програму Google Play Navitel Navigator install-2 через меню пристрою.
 2. Натисніть кнопку Пошук у вікні і почніть вводити назву програми Навітел Навігатор. Виберіть Навітел Навігатор зі списку програм.
 3. Ознайомтеся з описом програми та натисніть Встановити.

  Операційна система проінформує вас про можливості та вимоги програми.

 4. Підтвердіть установку.
 5. Програма Навітел Навігатор буде завантажена на влаштування та встановлена.
 6. Натисніть кнопку Відкрити.
 7. Активуйте пробний період, або активуйте Преміум версію шляхом відновлення покупки, покупки ключа, або активацією ключа вручну (див. інструкцію по активації програми, активації пробного періоду та відновлення покупки).

  Якщо пробний період закінчився, а купівля раніше не здійснювалася, то необхідно придбати ліцензійний ключ (див. інструкцію з купівлі програми або карт).

 8. Скачайте карти (див. інструкції з установки карт).

Спосіб 2: Установка файлу .apk

 1. Перейдіть до розділу Завантажити даного сайту. Виберіть файл .аpk, відповідний вашому пристрою (виберіть файл, відповідний дозволу екрану вашого пристрою, або файл з позначкою підходить для всіх дозволів екрану). Збережіть файл на ПК.
 2. Якщо після завантаження Ви отримали файл з розширенням zip, а не apk - перейменуйте zip в apk.

 3. Підключіть Ваш пристрій до ПК і скопіюйте отриманий файл в пам'ять пристрою. Вимкніть пристрій від ПК
 4. Запустіть файл через менеджер файлів пристрою і виконайте всі кроки установки.
 5. Відкрийте програму.
 6. Активуйте пробний період, або активуйте Преміум версію шляхом відновлення покупки, покупки ключа, або активацією ключа вручну (див. інструкцію по активації програми, активації пробного періоду та відновлення покупки).

  Якщо пробний період закінчився, а купівля раніше не здійснювалася, то необхідно придбати ліцензійний ключ (див. інструкцію з купівлі програми або карт).

 7. Скачайте карти (див. інструкції з установки карт).
Пристрої на базі Windows CE (автонавігатори)

У даному розділі представлена інструкція з відновлення видаленої програми тільки для портативних навігаторів і автомагнітол під управлінням ОС Windows CE.

Відновити видалену програму самостійно можна в тому випадку, якщо відомий ліцензійний ключ: він складається з 22 знаків і має вигляд ХХХХХ-ХХХХХ-хххх-хххх-хххх. Ключ може бути зазначений у текстовому файлі RegistrationKeys, або на ліцензійній картці, що входить в комплект поставки навігатора. На корпусі навігатора, або в системній інформації про пристрій, він не вказується.

Якщо ліцензійний ключ не відомий, але програма була встановлена при покупці пристрою - зверніться до служби технічної підтримки з питання його відновлення.

Якщо програма не була встановлена на пристрої при покупці - з питання її установки, будь ласка, зверніться в сервісний центр виробника апарату.

Для відновлення видаленої програми:

 1. Зайдіть в особистий кабінет на сайті NAVITEL®. Виберіть розділ Мої пристрої (оновлення) і в стовпці Оновити таблиці виберіть Доступні оновлення.

  Відкриється список оновлень, доступних в рамках придбаних та зареєстрованих ліцензій.

 2. Якщо пристрій, на якому необхідно відновити програму, не зареєстровано у Вашому особистому кабінеті, його необхідно зареєструвати.

 3. Підключіть навігатор до ПК за допомогою кабелю. Якщо програма була встановлена на карту пам'яті - досить підключити до ПК тільки карту пам'яті за допомогою кард-рідера.
 4. Завантажте на ПК архів з програмою для вашої моделі і розпакуйте його.
 5. Скопіюйте вміст архіву з програмою на карту пам'яті або у внутрішню пам'ять пристрою.
 6. На сторінці Доступні оновлення за посиланням Активаційний файл під назвою пристрою скачайте файл ліцензії NaviTelAuto_Activation_Key.txt
 7. Помістіть його в папку з програмою в пам'яті пристрою або на флеш-карті.
 8. Переконайтеся, що скопійований файл називається NaviTelAuto_Activation_Key.txt і в його назві немає додаткових символів (наприклад, дужок і цифр). При необхідності, перейменуйте.

  Примітка: операційна система може приховувати відомі їй розширення файлів. Якщо в назві завантаженого файлу відсутня .txt, то дописувати вручну не потрібно.

 9. Скачайте карти (див. інструкції з установки карт).

Якщо програма була встановлена на карту пам'яті, а відновлення проводиться на іншу картку пам'яті, необхідно перереєструвати ключ на нову карту пам'яті. Для цього заповніть заявку на деактивацію ключа. В полі Причина деактивації виберіть Заміна флеш-карти. Перед відправкою заявки на деактивацію переконайтеся, що програма з нової карти пам'яті запускається.