menu bar
 1. Увімкніть пристрій. Не використовуйте зарядний пристрій, щоб не активувати запис відео при ввімкненні. Дочекайтеся завантаження системи.

 2. Переконайтеся, що на годиннику в правому верхньому куті екрану відображається коректний час. Якщо годинник показує неправильний час, встановіть правильний час у 'Apps > Settings > Date & time'. Також можна автоматично скоригувати значення часу, запустивши програму Навітел Навігатор та підключившись до супутників GPS (якщо в налаштуваннях 'Date and time' вибрано пункт 'Use GPS- provided time').

 3. Підключіться до мережі Wi-Fi.
  Для завантаження оновлень підключіться до мережі Wi-Fi. Для цього увімкніть Wi-Fi у 'Apps > Settings > Wi-Fi' та оберіть мережу.

 4. Завантажте оновлення.
  Для завантаження оновлення перейдіть з налаштувань Wi-Fi у 'Apps > Settings > About tablet' (в кінці списку). Потім натисніть 'System update' і 'Available updates' (якщо оновлення не виявлено, натисніть 'System is up to date' для пошуку оновлень) та 'Download'. Дочекайтеся закінчення завантаження.

 5. Встановіть оновлення.
  Після завершення завантаження оновлення натисніть 'Flash' для його встановлення.

 6. Install ZIP.
  При необхідності створіть резервну точку відновлення (Backup First), очистіть дані (Wipe Data) або кеш (Wipe Cache), і натисніть 'Install'. Після завершення установки пристрій перезавантажиться і завершить процедуру оновлення.

 7. Після перезавантаження пристрій повернеться до головного меню. Оновлення NAVITEL RE900 FULL HD завершено.