Інструкція по оновленню відеореєстраторів


 1. Встановіть microSD-карту у відповідний слот відеореєстратора. Використовуйте високошвидкісну (Class10 і вище) карту ємністю 8-32 ГБ.

 2. Підключіть зарядний пристрій. Відеореєстратор увімкнеться.

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

  • Щоб уникнути пошкодження пристрою та/або карти пам'яті, не вставляйте і не виймайте її під час роботи пристрою.
  • До початку оновлення потрібно обов'язково відформатувати карту пам'яті в відеореєстраторі. Це необхідно, щоб уникнути помилок читання і запису даних. Для форматування в режимі Меню виберіть пункт Форматувати SD-карту і підтвердіть обрану дію.
  • Ні в якому разі не вимикайте живлення відеореєстратора під час оновлення.
 3. Вимкніть відеореєстратор і витягніть microSD-карту.

 4. Використовуючи картрідер, скопіюйте файл SD_CarDV.bin в кореневу директорію microSD-карти.

 5. Встановіть microSD-карту у відповідний слот відеореєстратора.

 6. Увімкніть відеореєстратор.
  Розпочнеться оновлення. На екрані з'явиться напис «Read File», потім «Write Firmware», а потім «Write Done». Дочекайтеся закінчення оновлення. Не вимикайте відеореєстратор і не від'єднуйте зарядний пристрій. Файл SD_CarDV.bin буде автоматично видалений з microSD-карти, і відеореєстратор вимкнеться.

 7. Увімкніть відеореєстратор. Оновлення завершено.

  Важливо: Якщо ви оновлюєте відеореєстратор за допомогою файлу FW96650A.bin або FW96658A.bin, скопіюйте його в кореневий каталог відформатованої карти microSD і вставте карту в пристрій, а потім підключіть його до ПК за допомогою USB-кабелю. Синій світлодіод буде блимати протягом усього часу оновлення. Дочекайтеся завершення оновлення і не виймайте карту пам'яті, не вимикайте і не від'єднуйте відеореєстратор від зарядного пристрою. Файл FW96650A.bin або FW96658A.bin буде автоматично видалений з карти microSD. Після завершення процесу оновлення, пристрій запуститься автоматично.