menu bar

Встановлення пакетів карт

Встановлення карти через меню програми

Необхідне підключення до мережі Інтернет. Враховуючи розмір файлу встановлення, рекомендується використовувати Wi-Fi-з'єднання

 1. Якщо на пристрої не завантажено жодної карти, то відразу при запуску програми Вам буде запропоновано завантажити або відкрити карти. Виберіть Завантажити карти і переходите до пункту 4 даної інструкції.
 2. Перед завантаженням додаткових карт необхідно спочатку оновити всі наявні карти. Запустіть Навітел Навігатор і перейдіть в Меню > Мій Навітел > Оновлення. Якщо оновлення буде запропоновано - натисніть Оновити все.
 3. Перейдіть в Меню > Мій Навітел > Завантажити карти.
 4. Виберіть відповідну групу. У відображеному списку виберіть потрібну карту.
  NAVITEL maps install common-1
  Відкриється екран, де буде представлена більш детальна інформація про карту.
  NAVITEL maps install common-2
 5. Натисніть на кнопку Завантажити і підтвердіть завантаження, натиснувши Так.
  Почнеться процес завантаження карти.
 6. Програма встановить і проіндексує карти.
Встановлення карти за допомогою ПК

Даний спосіб не призначений для iPhone / iPad!

 1. Перед встановленням додаткових карт оновіть програму і встановлені карти до актуальних версій згідно з інструкціями.
 2. Зайдіть в особистий кабінет на сайті NAVITEL®. Перейдіть в розділ Мої пристрої (оновлення) та в стовпці Оновити виберіть Доступні оновлення. Відкриється список оновлень, доступних в рамках придбаних та зареєстрованих ліцензій.
 3. Якщо пристрій, на який Ви хочете завантажити карти, не зареєстрована в Вашому особистому кабінеті, його необхідно зареєструвати.

 4. Підключіть до ПК навігаційний пристрій або карту пам'яті від нього.
 5. Знайдіть у списку доступних оновлень необхідну карту, натисніть праворуч Скачати і збережіть файл у папку \NavitelContent\Maps\ в пам'яті пристрою або на карті пам'яті. Якщо зазначені папки відсутні - створіть папку NavitelContent, а потім папку Maps всередині папки NavitelContent. Зверніть увагу на відповідність версії карти і версії встановленої програми.
 6. Примітка: Якщо ви придбали ліцензію на додаткову карту, ліцензію необхідно спочатку активувати, зареєструвавши її в особистому кабінеті, щоб відповідна карта стала доступна для завантаження з даного списку.

 7. Вимкніть пристрій від ПК і запустіть Навітел Навігатор на пристрої.
  Програма автоматично проіндексує карти і створить новий атлас з новою картою.