menu bar

Активація карти «Федеральний Округ»


При реєстрації продуктів, що включають в себе ліцензію на програму Навітел Навігатор і карту країни (країн), потрібно зареєструвати єдиний ліцензійний ключ, після чого стануть доступні і програма, і придбані разом з нею карти. При покупці продукту, що включає в себе ліцензію на програму і карту тільки окремого федерального округу Російської Федерації, ви отримуєте ліцензію на програму Навітел Навігатор і ліцензію на карту федерального округу, які необхідно активувати окремо.

Спочатку необхідно активувати ліцензію на програму. Інструкція по активації програми представлена тут.

Після реєстрації ліцензії на програму необхідно зареєструвати ліцензію на карту федерального округу згідно інструкції, яка приведена нижче.

Активація першої карти

Активація з меню програми

Для реєстрації карти необхідно підключити навігаційний пристрій до мережі Інтернет (GPRS, 3G, Wi-Fi або іншим способом).

  1. Запустіть на пристрої програму Навітел Навігатор. Якщо для даного пристрою ще не була зареєстрована жодна карта, програма автоматично запропонує вам ввести ліцензійний ключ на карту.
  2. На пристроях з ОС Android замість вікна Активація карти буде відкрито вікно Купити карти. У цьому випадку необхідно натиснути на рядок Європа, у списку вибрати рядок Росія і на сторінці натиснути кнопку Активувати.

  3. Введіть ліцензійний ключ і натисніть ОК.
  4. З'явиться попередження про те, що після проходження процедури активації вибрати іншу карту буде неможливо. Натисніть ОК, щоб продовжити активацію.
  5. У відображеному екрані натисніть на зелену стрілку в полі вибору карти.
  6. У списку федеральних округів виберіть потрібний федеральний округ і натисніть ОК у правому верхньому кутку екрану.
  7. Завантажте карти (див. Інструкцію).
Активація додаткових карт

Активація з меню програми

Для реєстрації карти необхідно підключити навігаційний пристрій до мережі Інтернет (GPRS, 3G, Wi-Fi або іншим способом).

Якщо на пристрої вже є активовані карти - дотримуйтесь інструкції по реєстрації додаткових карт. При реєстрації карт через меню програми на пристроях на базі Android пройдіть в Меню > Мій Навітел > Купити карти > Європа > Росія > Активувати.