menu bar

Покупка та встановлення

Регістрація

Навігація

Оновлення

 • Що таке пробна версія програми «Навітел Навігатор» та які умови її використання?

  Для нових користувачів програма «Навітел Навігатор» передбачає можливість встановлення пробної версії програми. Термін дії ліцензії на пробну версію становить 7 днів з моменту першого запуску програми. Протягом цього терміну користувач може оцінити всі достоїнства і переваги програми, з повноцінним доступом до всіх її функцій і сервісів. Пробний режим програми також дозволяє завантажувати будь-які офіційні карти NAVITEL®. Після закінчення терміну дії пробної версії, програма переходить в режим роботи з обмеженим функціоналом (ознайомитися з докладною інформацією можна тут). Для продовження роботи з програмою користувачеві необхідно придбати ліцензію на право користування програмою. Користувачеві будуть доступні тільки ті карти, які надаються в рамках придбаної ліцензії. Після придбання програми, користувач зможе докупити ліцензії на додаткові окремі карти або пакети карт.

 • Де можна придбати "Навітел Навігатор" і карти?

  Придбати ліцензійний продукт «Навітел Навігатор» Ви можете на нашому сайті у розділі Додатки. В даному розділі також представлена інформація про магазини, в яких можна придбати наш програмний продукт. Спосіб і вид оплати уточнюйте безпосередньо у представників зазначених компаній.

  Зверніть увагу! Ліцензію «Навітел Навігатор» для автомобільних навігаторів та головних пристроїв на базі ОС Windows CE можна придбати виключно на нашому сайті.

  Ліцензію «Навітел Навігатор» для iPhone і iPad Ви можна придбати виключно в AppStore(iTunes).

 • Де можна переглянути серійний номер пристрою, ліцензійний ключ і версію програми?

  Щоб переглянути цю інформацію, запустіть програму «Навітел Навігатор». У нижньому лівому куті головного екрана натисніть Меню, далі Мій Навітел > Завантажити карти > Навітел Навігатор. Якщо розділ Завантажити карти в меню не представлений, використовуйте шлях: Мій Навітел > Всі продукти > Навітел Навігатор.