Стати партнером


Важливо! Інформація на цій сторінці призначена тільки для партнерів NAVITEL ®. Кінцеві користувачі знайдуть контактні дані партнерів у відповідному розділі.

NAVITEL ® - провідний постачальник навігаційних сервісів і цифрової картографії на ринку автомобільної навігації. Більше 300 виробників і дистриб'юторів автомобільних навігаторів, КПК і комунікаторів встановлюють NAVITEL ® на свої пристрої.

Завдяки розвиненій партнерській мережі продукти NAVITEL ® доступні в будь-якому регіоні. Знайдіть найближчого до вас постачальника наших рішень або дізнайтеся, як стати партнером NAVITEL®.

Аффіліат-ПАРТНЕР компанії NAVITEL ® - це партнер (юридична / фізична особа), який розміщує у себе на сайті партнерські посилання на каталог магазину NAVITEL ®. Аффіліат-партнеру перераховується певна комісія за кожну покупку, зроблену на сайті www.navitel.ua відвідувачами, які прийшли по таких посиланнях.
Розмір комісії: від 15%

Стати нашим аффіліат-партнером!

    Покрокова інструкція:
  1. Зареєструйтеся.
  2. Після заповнення форми дочекайтеся листа з підтвердженням Вашої участі в аффіліат-програмі і подальшими інструкціями.
  3. Створіть особистий кабінет в розділі аффіліатів.
  4. У цьому розділі в списку доступних партнерів знайдіть NAVITEL®. Виберіть потрібний вам продукт і отримаєте необхідні промо-матеріали для розміщення на своєму сайті.
  5. Заробляйте гроші!


Ви можете розмістити на вашому сайті наступні банери:

728x90:

468x60:300х250:
230x230:
125х125:

З будь-яких питань, пов'язаних з аффіліат-програмою, звертайтеся за адресою affiliate@navitel.ua