Партнери

АО "Центр Навігаційних Технологій" співпряцює з провідними компаніями у області картографії, розробки програмного забезпечення і виробництва навігаційного устаткування по всьому світу. Ми беремо участь в популяризації теми навігації і розвитку ринку навігаційного ПО.
Ми будуємо чесний і порядний бізнес, заснований на взаємній довірі і пошані. Основний фокус уваги АО "ЦНТ" робить на високу якість продукту, і максимально враховує інтереси своїх партнерів.

Картографія - Ми співробітничаємо з Федеральною службою державної реєстрації, кадастру і картографії, а також з його структурними підрозділами по усій Росії.

Інформаційні партнери - Інформація про ситуацію на дорогах, додаткові дані про об'єкти POI і багато що інше забезпечують наші інформаційні партнери.

Як стати партнером?
При ухваленні рішення про майбутнє партнерство ми, в першу чергу, орієнтуємося на амбітність поставлених цілей і на реальні строки їх досягнення. Якщо ви хочете стати нашим партнером, напишіть листа за адресою sales@navitel.ua, або отримаєте більш детальну інформацію по посиланню - Стати партнером NAVITEL ®!

Ціна у онлайн-магазині

560 грн.

Купити