menu bar

Навител.Подія

НАВІТЕЛ.ПОДІЯ - це новий безкоштовний інтерактивний сервіс, що дозволяє користувачам відзначати і бачити на карті навігаційного пристрою позначки інших користувачів про таких типах дорожніх подій:
- ДТП (з розподілом по смугах дороги)
- аваріях
- Дорожні роботи (з розподілом по смугах дороги)
- Інші попередження
- Камери стеження за швидкістю

       

     

Усі опубліковані користувачем на карті позначки можна супроводжувати текстовим коментарем. Опубліковані раніше події на мапі інші користувачі можуть підтвердити або відхилити, у разі, якщо оцінка не відповідає дійсності.

Дані сервісу НАВІТЕЛ.ПОДІЯ оновлюються разом з даними про затори сервісу Навітел.Затори. Інформація про події на дорогах автоматично зникає через 3 години після останнього підтвердження.

Кожне нове подія при створенні стає очевидно для користувачів Навітел на карті. Проїжджаючи повз події, користувач Навітел може підтвердити або спростувати опубліковане подія.

Термін життя кожної події - 3 години з моменту створення і 30 хвилин після 3 годин після останнього підтвердження.

Подія може бути вилучена з карти як самим автором (спростуванням), так і іншими користувачами. По-замовчуванню кожне нове подія на карті отримує рейтинг "1". Кожне підтвердження подія - додає його рейтинг, кожне спростування - знижує. При досягненні рейтингом значення "0" - подія видаляється з картки.


ПРАВИЛА СЕРВІСА НАВІТЕЛ.ПОДІЯЯ:

Забороняється ставити події однакового типу на відстані до 100 метрів один від одного.

Забороняється здійснювати занадто багато дій, пов'язаних зі створенням подій і голосуванням за вже опубліковані події. Обмеження на підтвердження / спростування події встановлено на 10 дій протягом 10 хвилин. Крім того, користувач не може створювати більше 3 подій протягом 10 хвилин. У разі перевищення ліміту сервер проігнорує дію.

Забороняється повторно підтверджувати / спростовувати подія на дорозі, а також підтверджувати власні події.

Кількість супровідного тексту в коментар до події обмежено

Категорично забороняється використання нецензурних висловів та реклами в коментарях до події. Повідомлення модеруються, на порушників можуть бути накладені обмеження по використанню сервісу.