menu bar
СЕРВІС НАВІТЕЛ.ЗАТОРИ

СЕРВІС НАВІТЕЛ.ЗАТОРИ

Часто важливо мати інформацію про затори, коли ви збираєтеся планувати ефективний і швидкий маршрут. Завдяки даному сервісу, «Навітел Навігатор» дозволяє завантажувати актуальну інформацію про рух на дорогах безпосередньо на навігатор в режимі реального часу і відображати цю інформацію на екрані навігаційного пристрою за допомогою різних кольорів:

червоний колір — затор;

помаранчевий колір — рух ускладнений;

жовтий колір — рух щільний;

зелений колір — сприятлива дорожня ситуація.

Дана інформація не тільки відображається на карті, але і враховується при автоматичній побудові маршруту. Маршрут, прокладений з урахуванням заторів, може бути дещо довше, але при цьому проходити по найменш завантаженим дорогам. Програма буде враховувати як максимально можливу швидкість пересування на різних ділянках маршруту, так і призначені для користувача налаштування пріоритету мінімального часу або найкоротшого шляху.

Якщо ви бажаєте, щоб сервіс Навітел.Затори відображав на карті затори, виберіть Меню > Налаштування > Онлайн-послуги, та увімкніть параметр "Відображати затори на карті".

Якщо ви бажаєте, щоб програма враховувала інформацію по заторам під час планування маршрутів, у меню Онлайн-послуги увімкніть параметр "Враховувати затори при прокладанні маршруту".

Для зручного користування сервісом, рекомендується розмістити іконку заторів в панелі інструментів в основному вікні програми. Для цього перейдіть у Меню > Налаштування > Інтерфейс > Кнопки на карті, та увімкніть відображення іконки Навітел.Затори.

Актуальні дані Актуальні дані

Застарілі дані Застарілі дані

Дані відсутні Дані відсутні

Завантаження даних Завантаження даних

Вимкнено Вимкнено

Натиснувши на іконку в панелі інструментів, ви зможете швидко отримати доступ до налаштувань сервісу, де можна увімкнути або вимкнути параметри "Відображати затори на карті" та "Враховувати затори при прокладанні маршруту". Також ви можете оновлювати інформацію по заторам вручну, натиснувши кнопку Оновити зараз.

Ця послуга надається безкоштовно, інформація по заторам доступна для всіх регіонів з достатньою кількістю активних користувачів Navitel Navigator.