НАВІТЕЛ.ЗАТОРИ

Інформація про дорожніх заторах дуже затребувана, проте дізнаватися її по радіо або шукати в інтернеті перед виїздом незручно, а отримані в підсумку дані частенько бувають застарілими і не точними. Тому дуже бажано, щоб цю інформацію завантажував безпосередньо навігатор — в процесі поїздки. Подібні сервіси існують вже давно, але вони працюють тільки в найбільших містах і надаються на платній основі. Недивно, адже для моніторингу пробок потрібна досить складна інфраструктура: камери на дорогах, комп'ютерні системи аналізу і багато що інше. Але можливий і інший підхід.

Якщо зібрати і обробити усю цю інформацію, то ситуація на дорогах стане зрозуміла. Саме на цьому принципі заснована дія нового безкоштовного сервісу «Навітел.Затори». Кожен користувач нової версії навігаційної програми може увімкнути сервіс «Навітел.Пробки», в результаті чого будуть з заданим інтервалом поступати повідомлення про те, яка середня швидкість руху на поточній дорозі. Одночасно з сервера закачується вже оброблена інформація про заторах, і зображення доріг забарвлюються в різні кольори:

Червоний — затор

Помаранчевий — рух ускладнений

Жовтий — рух щільний

Зелений — сприятлива дорожня ситуація

Важливо, що інформація про ситуації на дорозі враховуватиметься при автоматичному прокладенні маршруту. Маршрут, прокладений з урахуванням пробок, може бути дещо довше, але зате проходити по найменш завантаженим магістралям. Оптимальний маршрут враховує максимально можливу швидкість на різних ділянках дороги і вибір власника в налаштуваннях — мінімальний час або найкоротший шлях.

Іконка заторів на сторінці "Карта" може бути трьох кольорів: зеленого (пробки є, оновлювалися), жовтого (затори є, але вони застаріли - тобто не оновилися після відведеного часу, вказаного в налаштуваннях), червоного (проблеми з доступом до пробок, можливо, немає зв'язку).

Наша програма поставляється в комплекті з більшістю сучасних КПК, комунікаторів і автонавігаторів (HTC, ASUS, RoverPC, ACER, Mystery і іншими), за рахунок чого сьогодні інформацію про затори щодня поставляють і отримують більш 160 тисяч користувачів «Навітела» (по состоянию на октябрь 2009 года). Приєднуйтеся!


Ключова перевага цього підходу, окрім безкоштовності, полягає в тому, що дані про затори доступні для усіх регіонів, де продається «Навітел Навігатор» і є значуще число користувачів. Таким чином інформація про пробки в цілодобовому режимі доступна для усіх користувачів «Навітела» по усій території Росії і інших країн.

Над розробкою алгоритму обробки отриманих даних про швидкість транспортних потоків компанія АТ «ЦНТ» працює з самого початку старту проекту Навітел. Це дуже складне завдання з множиною рішень. Із самого початку ми поставили перед собою наступні головні цілі: висока якість обробки інформації на сервері і мінімізація трафіку, що передається від/до клієнта. На сьогодні обидва завдання успішно вирішено, і як результат - якісна інформація про пробки по усій території покриття при мінімальному об'ємі трафіку для усіх користувачів Навітел. Вирішуйте самі: наші дані про пробки регулярно передають провідні радіостанції, нашим партнером є Російський інформаційний канал «Россия-24», а також багато інтернет-порталів.

Ціна у онлайн-магазині

560 грн.

280 грн.

Купити