menu bar

Дистрибутиви

При встановленні/оновленні програми слідуйте інструкціям.

Пристрої на базі Android

Завантажуйте APK-файл, який відповідає роздільній здатності екрана вашого пристрою, або APK-файл з позначкою «підходить для екранів з будь-яким дозвілом»:

file icon Завантажити версію 11.11.917, APK для Android 4.4 та вище.
file icon Завантажити версію 11.11.917, APK для Huawei
file icon Завантажити версію 9.13.73, APK — для Android 4.0 - 4.3.

Пристрої на базі Windows CE (автонавігатори)

Navitel Navigator Update Center – програма для автоматичної установки, оновлення програми і мап (тільки для ПК під управлінням Windows Vista або вище).
Їй слід користуватися лише для оновлення працюючої програми. Якщо програма не запускається на пристрої або була видалена — відновіть програму вручну по інструкції.

Для оновлення необхідно завантажити програму Navitel Navigator Update Center на ПК і слідувати крокам, описаних в інструкції з її використання.

file icon Завантажити Navitel Navigator Updater на ПК (Windows OS), EXE
file icon Завантажити Navitel Navigator Updater на ПК (macOS), PKG
file icon Завантажити інструкцію з використання Navitel Navigator Updater, PDF

Збірки програми Навітел Навігатор для Windows CE:

  • STD_EXT_INET, ZIP - версія з підтримкою онлайн-сервісів для портативних навігаторів без внутрішньої пам'яті і автомобільних магнітол (реєстрація на номер SD-карти)
  • STD_EXT, ZIP - версія без підтримки онлайн-сервісів для портативних навігаторів без внутрішньої пам'яті і автомобільних магнітол (реєстрація на номер SD-карти)
  • STD_INT_INET, ZIP - версія з підтримкою онлайн-сервісів для портативних навігаторів з внутрішньою пам'яттю від 2 Гб (реєстрація на номер пристрою)
  • STD_INT, ZIP - версія без підтримки онлайн-сервісів для портативних навігаторів з внутрішньою пам'яттю від 2 Гб (реєстрація на номер пристрою)

Пристрою на базі iOS

Установка програми можлива тільки за допомогою вбудованого магазину додатків.