Navitel R1000 Application

Додаток для власників відеореєстратора NAVITEL R1000, який дозволяє управляти реєстратором за допомогою смартфона або планшета.

• Керуйте налаштуваннями NAVITEL R1000
• Переглядайте фото і відео на екрані смартфона або планшета
• Зберігайте відеофрагменти в пам'яті мобільного пристрою
• Надсилайте відео через месенджери і соцмережі
• Форматуйте SD-карту вашого відеореєстратора

Додаток встановлює з'єднання з відеореєстратором через бездротову мережу Wi-Fi. Після успішного з'єднання користувач може переглядати записи з камери реєстратора на екрані смартфона або планшета в режимі реального часу. Додаток Navitel R1000 зберігає відео і фото, зроблені в дорозі, в пам'яті мобільного пристрою і дозволяє миттєво ділитися фрагментами запису через популярні месенджери або в соціальних мережах.

З додатком Navitel R1000 управління налаштуваннями відеореєстратора виявиться в прямому сенсі слова у ваших руках. Зі свого смартфона або планшета користувачі можуть змінювати налаштування реєстратора NAVITEL R1000 і форматувати карту пам'яті відеореєстратора.

Завантажити APK для Android.

Встановлення програми NAVITEL R1000

Команда NAVITEL® постійно працює над удосконаленням програмного забезпечення. Ваші відгуки про якість роботи і зручність використання додатку допоможуть нам зробити його краще. Надсилайте ваші ідеї та зауваження за адресою: support@navitel.ua.


Ціна у онлайн-магазині

1799 грн.

Ціна у онлайн-магазині

2599 грн.

Ціна у онлайн-магазині

2999 грн.

Ціна у онлайн-магазині

2999 грн.

Ціна у онлайн-магазині

2999 грн.