menu bar

Додаток Navitel DVR Center

NAVITEL DVR center-1

Додаток Navitel DVR Center* є незамінним для власників систем NAVITEL® з модулем Wi-Fi. Дозволяє керувати пристроєм за допомогою смартфона або планшета.

• Відрегулюйте параметри відеореєстратора
• Переглядайте відео та фотографії на екрані свого смартфона чи планшета
• Збережіть матеріал у пам'яті пристрою
• Ділитися записами через месенджери та соціальні мережі
• Відформатуйте карту microSD у своєму відеореєстраторі

Додаток Navitel DVR Center* підключається до відеореєстратора через Wi-Fi. Завдяки цьому керування налаштуваннями відеореєстратора буде залежати лише від вас.

* Мобільний додаток доступний для відеореєстраторів з модулем Wi-Fi.

NAVITEL DVR center-2 NAVITEL DVR center-3 NAVITEL DVR center-5

NAVITEL DVR center-4 Завантажити файл APK на Android.

Встановлення додатку Navitel DVR Center*

1. Завантажте та встановіть додаток Navitel DVR Center* на свій смартфон або планшет і дотримуйтесь вказівок. Ви також можете завантажити додаток відсканувавши телефоном QR-код, в Меню відеореєстратора (Додаток QR-Код).

2. Увімкніть Wi-Fi у меню відеореєстратора (Wi-Fi) та в налаштуваннях телефону.

3. Увімкніть програму. Виберіть зі свого списку відеореєстратор. Інформацію про відеореєстратор можна знайти в меню пристрою.

4. З'єднайте смартфон з відеореєстратором за допомогою Wi-Fi. Якщо це необхідно, використовуйте пароль. Ви можете змінити їх в Меню відеореєстратора (пароль Wi-Fi).

5. За допомогою програми Navitel DVR Center* ви можете:
• зберігати, переглядати, видаляти і передавати відео та фотографії, а також дивитися їх у реальному часі на екрані вашого телефону або планшета;
• змінювати функції пристрою: налаштувати режим паркування, датчик перевантаження, режим запису і відформатувати карту пам'яті.


Якщо у вас є питання щодо програми Navitel DVR Center*, зв'яжіться з нашою службою підтримки: support@navitel-poland.pl.


* Навител ДВР Центр