NAVITEL E500

2499 грн.
Купити
Зручний

NAVITEL Е500 - класичний автомобільний навігатор з докладними офлайн-картами 47 країн. Навігатор комплектується необхідними аксесуарами: кріпленням на лобове скло, зарядним пристроєм, а також стилусом.

Точний

Водій отримує всю необхідну інформацію для безпечної і швидкої поїздки: три альтернативних маршрути на вибір, голосові підказки, рядність доріг, а також попередження про камери контролю дорожнього руху. Програма буде сповіщати про швидкісні обмеження на кожній ділянці дороги і сповіщає в разі перевищення встановленої швидкості.

Детальний

На навігатор NAVITEL E500 встановлені карти 47 країн. Пакет карт включає всі країни Європи, а також карти Білорусі, Казахстану, Росії та України. У дорожню мережу включені всі вулиці і дороги з урахуванням спрямованості руху і транспортних розв'язок, міститься інформація про розташування стаціонарних дорожніх радарів і камер контролю швидкості.

Надійний

Завдяки попередньо встановленому ПЗ Навітел Навігатор, пристрій забезпечить стабільну і безперебійну роботу в кожній поїздці. NAVITEL E500 дозволяє завантажити додаткові карти: пристрій має 8 ГБ внутрішньої пам'яті, а також додатковий зовнішній слот для карт microSD до 32 ГБ

Документація