Навітел Навігатор. Оновлення навігаційних карт 2019 Для WindowsCE.

Підписка на оновлення NAVITEL® - найбільш гнучкий і економічний спосіб доступу до найсвіжіших навігаційних карт. Передплатники отримують можливість протягом терміну дії підписки завантажувати оновлення для всіх карт, встановлених на автонавігатор або придбаних додатково.

Переваги підписки на оновлення навігаційних карт

  • Нові транспортні розв'язки і актуальні схеми руху: свіжі навігаційні карти відображають динамічний розвиток і зміна дорожньої мережі.
  • Розширена база POI: в кожному новому релізі додаються Корисні Об'єкти Інфраструктури (готелі, АЗС, банкомати, торгівельні центри та інші).
  • Оновлені відомості про інфраструктуру населених пунктів: карти включають актуальні назви вулиць і нумерацію будинків для точного адресного пошуку.
  • Свіжі дані про камери контролю швидкості: розташування стаціонарних дорожніх радарів і камер відеофіксації.
  • Карти з високим рівнем деталізації: всі вулиці і дороги з урахуванням спрямованості руху та іншої навігаційно значимої інформації.
  • Оперативна технічна підтримка: служба підтримки NAVITEL® проконсультує з питань, пов'язаних з використання Навітел Навігатор.
  • Всі оновлення протягом сплаченого наперед періоду - безкоштовно: можливість завантажувати будь-які релізи карт без додаткової плати під час дії підписки.

Купуючи підписку на оновлення, ви отримуєте можливість автоматично завантажувати оновлення карт і в повній мірі користуватися сервісами NAVITEL® і технічною підтримкою.

Для завантаження оновлень скористайтеся програмою Navitel Navigator Updater для Windows. При підключенні автонавігатора до комп'ютера програма автоматично оновить встановлені карти.


*Підписка поширюється на автонавігатори на базі ОС Windows CE, за винятком автонавігаторів під маркою NAVITEL®. Щоб оновити карти на автонавігатори під маркою NAVITEL® підписка не потрібна.

Корисні послання:

Апаратні вимоги

  • Навітел Навігатор 9.10.1619 (або вище)

Windows CE: 5, 6
Підтримуваний інтерфейс: сенсорний.
Підтримувані дозволи: 400×234, 416×234, 400×240, 480×234, 480×272, 800×480
Оперативна пам'ять: 128 Мб або вище
GPS-приймач, що працює по протоколу NMEA 0183
Внутрішня пам'ять або microSD-карта, ємністю 2Гб або вище


Купити
Ціна у онлайн-магазині

230 грн.

Купити

Навітел Навігатор. Оновлення навігаційних карт 2019

Адреси магазинів у офлайні