NAVITEL CL100

Портативний бездротовий ручний пилосос

NAVITEL CL100-1
Ваш ідеальний помічник на кожен день

Ідеально портативний і компактний бездротовий ручний пилосос на 11,1 В ідеально підходить для швидкого прибирання в автомобілі, будинку, офісі чи майстерні. А після завершення роботи NAVITEL CL100 легко поміститься в бардачок, на стіл або в шафу. Завдяки технології фільтрації HEPA, NAVITEL CL100 запобігає повторному викиду дрібних частинок пилу в повітря під час роботи, а зручний бортовий бак має відповідний розмір для незначних забруднень.

NAVITEL CL100-2
Стильний і компактний дизайн

Добре продуманий дизайн робить його зручним в утриманні і використанні. Ручний пилосос з управлінням однією рукою робить прибирання більш зручнішим.

NAVITEL CL100-3
Глибоке очищення

Двигун високої потужності забезпечує дивовижне всмоктування до 13 кПа, що достатньо для майже будь-якого бруду/крихт, знайдених у вашому автомобілі чи будинку.

NAVITEL CL-4
Міцний і миючий фільтр

Миючий фільтр можна знімати, його можна повторно використовувати після очищення та підтримувати ту саму потужність всмоктування. Фільтр має бути чистим і сухим після кожного використання, щоб посилити потужне всмоктування для наступного використання.

NAVITEL CL100-5
Фільтрація HEPA

Завдяки технології фільтрації HEPA з EZ Clear Collection Bin, NAVITEL CL100 запобігає повторному викиду дрібних частинок пилу в повітря під час роботи. Пил залишається в прозорому контейнері для збору.

NAVITEL CL100-6
Легкий у транспортуванні, легкий у використанні

Вага: 570 г, він досить малий і компактний, щоб переносити його куди завгодно, не займаючи багато місця. При використанні він не буде таким важким, як використання великого пилососа, дуже зручно.

Комплектація

Пилосос NAVITEL CL100
Кейс для зберігання
Універсальна насадка
Кабель для зарядки USB - тип C
Гарантійний талон
Посібник користувача

Характеристики

Акумулятор
Li-ion, 11.1В, 2200 мА∙г
Електроенергія
100 Вт
Тривалість роботи
низька швидкість - до 20 хв, висока швидкість - до 13 хв
Порт для зарядки
USB - тип C
Час зарядки
≈ 3 г
Потужність аварійної лампи
0.7 Вт
Вага
570 г
EAN
8594181744355

Документація

Примітка: комплектація, зовнішній вигляд, технічні характеристики, що не змінюють загальної функціональності пристрою, можуть бути змінені виробником без попередження.