NAVITEL BHF02 BASE

FM-трансмітер BT Hands Free

NAVITEL BHF02 BASE-1
FM-трансмітер BT Hands Free

У вашому автомобілі немає порту USB або Bluetooth, але ви хочете слухати музику зі свого смартфона та легко керувати своїми дзвінками? FM-трансмітер NAVITEL BT Hands Free BHF02 BASE з інтегрованим комплектом hands free створений для вас. Справді, це дозволяє вам слухати музику і насолоджуватися дзвінками прямо через динаміки вашого автомобіля. Завдяки вбудованим кнопкам ви також можете одним жестом керувати музикою та дзвінками на самому пристрої. Він також оснащений USB-роз'ємом Fast Charge, який дозволяє заряджати смартфон або планшет.

NAVITEL BHF02 BASE-2
NAVITEL BHF02 BASE-3
Легко здійснюйте дзвінки за допомогою вбудованого комплекту Hands Free

Ви на шляху від однієї зустрічі до іншої, коли дзвонить ваш бос. Ви, звичайно, повинні відповісти на дзвінок. Завдяки вбудованому мікрофону ви можете використовувати передавач Bluetooth в автомобілі як гарнітуру. Якщо ви отримуєте дзвінок під час прослуховування музики, пристрій автоматично перемикається в режим «hands-free». Щоб прийняти та завершити дзвінки, просто натисніть кнопку. Таким чином, ви можете телефонувати за кермом і при цьому повністю зосередитися на дорозі.

NAVITEL BHF02 BASE-4
NAVITEL BHF02 BASE-5
Високочутливий мікрофон

Вбудований мікрофон підтримує технологію шумозаглушення для ефективного зменшення шумів. Забезпечує вам кристально чистий виклик для зменшення перешкод. Одним натисканням кнопки для відповіді / повторного набору / відбою або відхилення викликів ви можете стежити за дорогою, що робить ваше водіння більш безпечним.

NAVITEL BHF02 BASE-6
Насолоджуйтеся звуком

Удари хіп-хопу, рок-класика чи танцювальні треки: за допомогою FM-трансмітера ви вирішуєте, що гратиме у вашому автомобілі. Немає Bluetooth на вашому радіо? Просто підключіть мобільний телефон до передавача: пристрій підключається через радіо, і ваша музика лунає з динаміків.

NAVITEL BHF02 BASE-7
NAVITEL BHF02 BASE-8
Доступ до вашої особистої музичної бібліотеки

Чи є у вас ваші улюблені хіти за останні десять років, збережені на USB-накопичувачі або карті microSD? За допомогою вашого передавача ви також можете відтворювати ці пісні в машині. Підключіть USB-накопичувач до лівого роз'єму USB або вставте карту пам'яті в слот для карт, і відтворення MP3-файлів почнеться автоматично.

Наша порада: карти microSD, зокрема, ідеально підходять для зберігання музики. Вам не потрібно використовувати цінне місце для зберігання на вашому смартфоні, і вашу колекцію пісень можна зручно брати з собою, куди б ви не відправилися. Крім того, невелика карта пам'яті повністю зникає в слоті для карт FM–трансмітера - компактна і продумана.

NAVITEL BHF02 BASE-9
NAVITEL BHF02 BASE-10
Заряджайте акумулятор дуже швидко

У вас був напружений день, і батарея вашого телефону теж розряджена. FM-трансмітер має практичну перевагу в тому, що він не тільки дозволяє слухати музику, але і може використовуватися в якості зарядного пристрою. Підключіть свій смартфон або інші пристрої до роз'єму Швидкої Зарядки USB за допомогою USB-кабелю і заряджайте його на високій швидкості за допомогою автомобільного роз'єму. Технологія швидкої зарядки гарантує надзвичайно швидку зарядку - швидше, ніж при використанні звичайних технологій зарядки.

Характеристики

Версія Bluetooth
5.1
Робоча напруга
12В/24В
Швидка зарядка
QC3.0, QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFP, Apple 2.4
Підтримка відтворення медіа з
Карти microSD: 16-256 ГБ (перевірено)
USB-накопичувач: 16-256 ГБ (перевірено)
Підтримувані формати аудіофайлів
МР3/WMA/WAV/FLAC
Відстань передачі Bluetooth
Пряма лінія 10м, перешкода 5м
EAN
8594181744331

Документація

Примітка: комплектація, зовнішній вигляд, технічні характеристики, що не змінюють загальної функціональності пристрою, можуть бути змінені виробником без попередження.