menu bar

Компанія NAVITEL®, постачальник рішень на ринку автомобільної електроніки повідомляє, що передала понад 20 тисяч банок довгострокового харчування в рамах допомоги Україні. За підтримки Столичного Міста Варшави більш ніж 6 тонн продуктів харчування підуть безпосередньо нужденним на території України.

23-02-2022

„Спостерігаючи за ситуацією, яка відбувається з нашим сусідом, прямо за нашим кордоном, компанія НАВІТЕЛ вирішила, що з 25.02 буде припинено продаж компонентів і продукції бренду в Росію і Білорусь. Для нас це був природний крок, який ми зробили, бажаючи висловити нашу підтримку Україні і одночасно несхвалення конфлікту і нещадної російської агресії.

Як компанія, ми також хотіли підтримати нужденних більш прямим чином. Через це ми закупили понад 20 тисяч одиниць банок довготривалого харчування і у співпраці зі Столичним Містом Варшава вирішили відправити їх в Україну, де допомога на даний момент найбільш необхідна. Ми віримо, що наші дії, хоча б у незначній мірі, сприятимуть поліпшенню ситуації там на місці.

Ми відчуваємо величезний смуток, тому що одна з філій компанії НАВІТЕЛ знаходиться в Києві, де у нас є колеги, які також є нашими друзями. Ми залишаємося з ними в постійному контакті і надаємо допомогу, наскільки це можливо.

До речі, ми просимо наших торгових партнерів по всій Європі підтримати, шляхом перевіреного грошового збору, ситуацію в Україні. Ми також будемо дуже вдячні, якщо користувачі НАВІТЕЛ пожертвують символічний долар або будь-яку іншу суму на підтримку, яка дуже необхідна. Разом ми можемо зробити більше” – говорить Тобяш Янковскі, CEO NAVITEL Europe.