menu bar

Компанія NAVITEL® випустила нову версію програми Навітел Навігатор 11 для пристроїв на базі ОС Android.

navitel navigator 11 for android-1

Ми подбали не тільки про зовнішній вигляд, але і, завдяки зусиллям розробників, провели масштабне оновлення функціоналу програми, зробивши його ще зручніше, зрозуміліше і сучасніше. Разом з тим Навітел Навігатор зберіг всі головні якості платформи: точну офлайн-навігацію, актуальні онлайн-сервіси, базу дорожніх камер і попереджень які регулярно оновлюється.

navitel navigator 11 for android-2Ультрасучасний дизайн

Оновлений дизайн інтерфейсу зробив програму більш зручною і функціональною. Ми врахували всі побажання користувачів і провели сотні годин тестування оновленої програми, завдяки чому усунули всі недоліки, наблизивши Навітел Навігатор 11 до ідеалу.


Для максимального комфорту в головне меню були виведені найуживаніші параметри, які стали перебувати в центрі уваги. Тепер користувачі за лічені секунди зможуть налаштувати звук, оновити / відобразити дані про поточну ситуацію на дорозі, переглянути збережені поїздки і маршрути. Сюди ж була перенесена кнопка «Вихід», яка стала останнім пунктом головного меню. Також з програми можна вийти, просто двічі натиснувши кнопку «Назад» на екрані смартфона. Крім того в головне меню виведений розділ «Мапи», в якому зібрано все, що пов'язано з навігаційними мапами: списки завантажених мап, інформація про оновлення і покупках.

navitel navigator 11 for android-3
navitel navigator 11 for android-4У новому релізі ми відмовилися від верхнього рядка меню. Такий підхід дозволив спростити використання смартфона при активному вікні Навітел Навігатор 11. Раніше у верхній частині вікна програми відображалися звукові настройки, повідомлення сервісів і компас. Завдяки оновленню, користувачам буде доступна інформація верхнього бару пристрою: стан заряду батареї, повідомлення про пропущені дзвінки й повідомлення, якість Інтернет-з'єднання і телефонного сигналу. Для зручності і швидкості текстового пошуку стара розкладка клавіатури була замінена на стандартну.


Голосовий пошук

Також в 11-й версії Навітел Навігатор стала доступна одна з довгоочікуваних функцій - голосовий пошук. Доступ до пошуку реалізований у вигляді рядка на головному екрані програми - над мапою місцевості. Тепер користувачі зможуть знайти потрібну адресу ще швидше, не заходячи в головне меню і не відволікаючись від перегляду мапи. Разом з тим компанія NAVITEL® приділяє велику увагу безпеці, тому рекомендує використовувати пошук тільки при повній зупинці автомобіля.

navitel navigator 11 for android-5

Оновлення торкнулося і звукових підказок про майбутні маневри на маршруті, попередження про камери і дорожніх подіях, які тепер будуть активні навіть при згорнутому вікні програми. Такий апгрейд дозволить користуватися голосовими підказками Навітел Навігатор в тому числі при заблокованому екрані, заощаджуючи заряд батареї пристрою.

navitel navigator 11 for android-6

Зручний пошук POI

Часто в дорозі виникає необхідність поїсти, заправиться, знайти готель, магазин або лікарню, і тепер шукати їх на мапі стало ще зручніше. Всі POI розділені на категорії та винесені під пошуковий рядок інтуїтивно зрозумілими піктограмами. Наприклад, при виборі розділу «Розваги», з'явиться список, що випадає з підкатегоріями: «Кінотеатри», «Театри», «Зоопарки», «Бари / Нічні клуби», «Казино», «Боулінг», «Цирки», парки і сади.


Також у пошуку «точок інтересу» з'явилася категорія «Транспорт», яка допоможе швидко знайти аеропорти, станції метро, залізничні станції та порти. Бонусом користувачам буде доступний список найближчих зупинок наземного громадського транспорту з відстанню до них. Оновилася і категорія «Парковка», яка не тільки відобразить всі найближчі парковки із зазначенням відстані, але і дасть можливість знайти стоянку для вантажівок.

Велика база даних POI і гнучкість настройки інфраструктури пошуку дозволяє задовольнити всі потреби користувачів. Для відображення додаткових відомостей на мапі ви можете зберегти вподобані точки POI натисканням на прапорець, з самостійним вибором необхідної категорії інтересів і додаванням опису.


Проекція лобового скла*

Ще одне оригінальне оновлення, що додає додаткову зручність для користувачів – індикація на лобовому склі (Head-Up Display), яка перетворює ваш пристрій в проекційний дисплей. HUD-технологія дозволяє виводити на лобове скло автомобіля інформацію про поточну швидкість автомобіля, обмеження по швидкісному режиму на даній ділянці дороги, майбутній маневр і розрахунковий час прибуття на кінцеву точку маршруту.

* опція доступна за окрему плату

navitel navigator 11 for android-7

Власники пристроїв на базі ОС Android можуть вже зараз завантажити оновлення Навітел Навігатор 11 в Google Play. Зверніть увагу, що після оновлення програми всі встановлені мапи повинні бути завантажені знову.

Детальне керівництво користувача Навітел Навігатор 11

Безкоштовна повнофункціональна версія програми доступна протягом 7 днів після скачування. Після закінчення цього періоду для доступу до преміум-версії Навітел Навігатор необхідно придбати ліцензійний ключ.