menu bar

Мапи Росії, Білорусі та Казахстану Q3 2020 тепер доступні для користувачів Навітел Навігатор.

NAVITEL Q3 2020 CIS

Росія

Мапа Росії за Q3 2020 року містить 177 206 міст та селищ, у тому числі 26 095 міст та селищ, що мають пошук адреси та вулично-дорожню мережу. Довжина дорожнього графіка становить 3 895 130 км. Для пошуку доступні 10 355 644 унікальних адрес. У ньому є база даних POI, яка містить заправні станції, банкомати, туристичні визначні пам'ятки, кафе та інші визначні місця, що нараховує 1 348 319 місць.

Оновлена база даних дорожньої мережі, камер контролю, оповіщення про зони потенційної небезпеки та служби технічного обслуговування на всій території Росії.

Оновлена база даних POI на всій території Росії.

Оновлені наступні картографічні дані:

Дорожня мережа:

 • Москва та Московська область:
  - Додано нові об’єкти дорожньої інфраструктури: нова ділянка Центральної кільцевої дороги від М-11 до М-7;
  - Південна рельєфна дорога для Кутузовського проспекту (від Третьої кільцевої дороги до вулиці Мінської);
  - розв'язка МКАД та Волоколамського шосе;
  - дорога від М-3 до села Мар'їно в Новій Москві;
  - розв'язка М-8 і Червоноармійське шосе в Пушкіно;
  - розв'язка на М-7 у смт Обухово;
  - шляхопровід через залізничні колії в Дедовську;
  - об'їзд навколо села Мячково.
 • Санкт-Петербург: додана розв’язка Санкт-Петербургська кільцева дорога - Нове Девяткіно;
 • Іванівська область: доданий західний об'їзд Іваново;
 • Нижегородська область: додано дорогу Неклюдово - Золотово;
 • Псковщина: додано інформацію про реконструкцію вулиці Поземського у Пскові;

Проведена масштабна робота з оновлення мапи, адресної бази, дорожніх обмежень тощо. З використанням інформації, отриманої від користувачів програми, супутникових знімків та польових досліджень у Білгороді, Брянську, Волгограді, Воронежі, Калузі, Курську, Ленінграді, Липецьку , Московська, Орловська, Ростовська, Саратовська, Свердловська, Тамбовська, Тульська, Тюменська і Челябінська області, Республіка Башкортостан, Республіка Саха (Якутія), а також Пермський і Хабаровський краї.

Були додані нові мапи з 7 детальних населених пунктів:

 • Іванівська область: Іллінське-Хованське, Лежнево, Палех, Пісцово;
 • Тверська область: Селіжарово;
 • Ярославська область: Песочне, Семибратово.

Поселення в Пермському краї (Орда та Куеда), Республіці Саха (село Хандига, село Тумул, село Тунгюлю) оновлено "до рівня вулиці".

Оновлено та додано об’єкти туристичної інфраструктури та популярні місця зимового відпочинку в Росії, включаючи дорожню мережу, доступ до готелів та місць відпочинку, атракціони та оглядові майданчики, інфраструктуру, готелі тощо.

Білорусь

Мапа Білорусі містить 27 410 міст та селищ. З цього числа 25 209 міст та селищ мають адресний пошук та вулично-дорожню мережу. Для пошуку доступні 2 049 464 унікальні адреси. У ньому є база даних POI, що містить заправні станції, банкомати, туристичні визначні пам'ятки, кафе та інші корисні пам'ятки, що налічує 72 663 місця. Довжина дорожнього графіка становить 289 858 км.

Казахстан

Мапа Казахстану містить 9 807 міст і населених пунктів, у тому числі 301 місто і селище, що мають адресний пошук та вулично-дорожній графік. Також оновлена база даних адресного пошуку в містах Нур-Султан та Алмати. Зараз для пошуку адрес у Казахстані доступно 355 943 унікальних адрес. База даних POI була розширена: поточна мапа містить 23 834 визначні місця. Довжина дорожнього графіка становить 1 264 020 км.

Кожна мапа включає житлову та промислову інфраструктуру міст та населених пунктів з пошуком адреси, детальну мережу доріг із напрямком руху, розв'язки, кругові перехрестя та іншу відповідну навігаційну інформацію.

Детальну інформацію про кожну мапу ви можете знайти в розділі Мапи офіційного сайту.


ВАЖЛИВО! Зверніть увагу, що мапи випуску Q3 2020 працюють з Навітел Навігатор версії 9.13 та вище.