menu bar

NAVITEL® випустив глобальне оновлення для всіх мап - реліз Q2 2020.

NAVITEL Q2 2020

Шановні користувачі!

Літо майже закінчилося, але це не є причиною сумувати, тому що настає сезон «оксамиту» - блаженний час для відпочинку! Країни знімають обмеження для туристів, і саме час вибирати, де відпочивати цієї осені.

В результаті масштабної роботи відділу картографії NAVITEL® та служби геодезії, а також на основі повідомлень та побажань користувачів програми Навітел Навігатор у рамках оновлення мап випуску Q2 2020 ми здійснили широкомасштабну роботу з оновлення популярних курортних районів: Греції, Кіпру, Криму, Чорногорії, а також Чорноморського та Азовського узбережжя Росії.

Оновлені детальні мапи приймаючих країн та територій містять вражаючу базу даних POI: готелі, ресторани, кафе та паби, кінотеатри, культурні об’єкти та атракціони, спортивні та соціальні заклади, магазини, лікарні та аптеки, АЗС та пункти обслуговування та багато інших.

Усі мапи були доповнені житловою та виробничою інфраструктурою всіх міст та селищ із функцією пошуку адреси. Детальна дорожня мережа включає всі вулиці, смуги та дороги, що враховують напрямок руху, дорожні розв’язки, кругові роз'їзди та іншу інформацію, що є важливою для успішної навігації. Також для всіх мап випуску Q2 2020 оновлено дані камер контролю швидкістю руху, обмеження дорожнього руху, дорожні знаки.

Мапи нового випуску містять 22 729 165 км дорожнього графіка, 14 616 557 об’єкти POI, 2 018 330 міста та селища, з них 405 856 з адресною пошуковою та вулично-дорожньою мережею. Для пошуку доступні 379 650 181 унікальних адрес.

Детальна інформація про оновлення мап випуску Q2 2020 доступна за наступними посиланнями:

Детальну інформацію про кожну мапу ви можете знайти в розділі Мапи офіційного сайту Мапи.

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу, що мапи випуску Q2 2020 працюють з Навітел Навігатор версії 9.13 і далі.