Напередодні XXIX Міжнародного фестивалю мистецтв "Слов'янський Базар у Вітебську", який пройде в Республіці Білорусь з 16 липня 2020 року, NAVITEL® випустив оновлення мап релізу Q1 в 2020.

Завдяки масштабній роботі картографічного відділу та геодезичної служби, а також всебічному аналізу відгуків користувачів програми Навітел Навігатор стало можливим оновлення мапи для Білорусі.

Мапа Білорусі містить 27 410 міст і населених пунктів. З цього числа 25 207 міст і населених пунктів мають адресний пошук і вулично-дорожню мережу. Для пошуку доступні 2 049 014 унікальних адрес. Вона має базу даних POI, яка містить заправні станції, банкомати, туристичні пам'ятки, кафе та інші корисні місця, що налічують в собі 71 030 місць. Протяжність дорожнього графіка становить 289 580 км.

Мапа Республіки Білорусь отримала наступні зміни:

  • Оновлена інформація про реконструйований "Полоцький шляхопровід": на мапі позначені 4 смуги руху, огороджені трамвайні колії, з'їзди з дороги, пішохідний тротуар і нова транспортна розв'язка;
  • Оновлений дорожній графік та інша важлива навігаційна інформація;
  • Оновлена інформація по нових районах Мінська: "Нова Борова", "Лошиця", "Мінський мир" та іншим;
  • Додані нові POI (автозаправні станції, туристичні пам'ятки, сервісні об'єкти та інші визначні місця), в тому числі зарядні станції для електромобілів по всій Республіці Білорусь.

Ліцензійний ключ для мапи Республіки Білорусь можна придбати на сайті NAVITEL® в розділі "Додатки".

Важливо! Звертаємо Вашу увагу, що навігаційна мапа Білорусі випуску Q1 2019 працює тільки з версіями Навітел Навігатор 9.13 і вище.