menu bar

Шановні користувачі!

Незважаючи на всі труднощі та нинішню ситуацію з COVID-19, ми продовжуємо працювати для Вас! Наша компанія рада повідомити про вихід нової версії Навітел Навігатор 9.13*.

Оновлена версія Навітел Навігатор 9.13 підтримує мапи формату Q1 2020, а також отримала додаткові опції, що підвищують зручність використання:

Більшість швидкісних автомагістралей в Європі платні. І, як правило, для їзди по таких дорогах необхідно придбати спеціальну наклейку — "віньєтку". Водіння по платних дорогах без віньєтки може обернутися величезним штрафом (до декількох сотень євро). Але коли ви подорожуєте в іншу країну, ви можете точно не знати, де знаходяться такі ділянки доріг і чи буде ваш маршрут проходити через них. Так, щоб ваша поїздка в іншу країну не затьмарювалася неприємними ситуаціями на зразок несподіваного штрафу, в Навітел Навігатор 9.13 було додано спеціальне оповіщення, що інформує про наявність ділянки дороги з "віньєткою" на обраному маршруті.

Шосе та автостради - це найефективніші способи дістатися з одного місця в інше, і саме тому вони є найпопулярнішими маршрутами, які віддають перевагу водіям. Насправді часто це призводить до того, що ми витрачаємо багато часу, стоячи в пробках на шосе, особливо в години пік. На щастя, з сьогоднішнього дня Навітел Навігатор 9.13 обзавівся новою функцією "Уникати Шосе", яка дає вам ще більше можливостей при виборі маршруту. Так що тепер, якщо ви хочете об'їхати шосе, наприклад, через пробки, або просто проїхати по більш мальовничих місцях, виберіть пункт "Уникати Шосе" при побудові маршруту, і Навітел Навігатор направить вас на менш використовувані дороги.

На численні запити наших користувачів, що використовують програму Навігатор Навігатор у штатних автомобілях, до версії 9.13 було додано нове налаштування, яке дозволяє не переривати звуковий потік при отриманні голосових підказок. Також стало можливим самостійно відрегулювати рівень звукових оповіщень у межах програми Навігатор Навігатор, що дозволить вибрати зручне співвідношення гучності підказок та музики у вашому автомобілі. Коли ви зміните гучність музики в налаштуваннях головного апарату, гучність попереджень Навігатор Навігатор збільшиться або зменшиться пропорційно.

* Навітел Навігатор 9.13 призначений для всіх навігаторів NAVITEL на Linux і WinCE, а також для всіх пристроїв на базі Android і iOS (iPhone і iPad).

Власник Android пристроїв може завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.13 в Google Play а також на сайті NAVITEL® Завантажити.

Користувачі iPhone і iPad можуть завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.13 в AppStore (iTunes).

Користувачі HUAWEI i Honor можуть завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.13 в HUAWEI AppGallery.

Для установки Навітел Навігатора використовуйте безкоштовну програму Navitel Navigator Update Center для Windows CE або Linux. З його допомогою ви зможете в два кліка оновити навігаційну програму, мапи і базу камер контролю швидкості. Детальний посібник з експлуатації Navitel Navigator Update Center доступний на офіційному сайті компанії.

Безкоштовна і повнофункціональна версія програми доступна протягом 7 днів після завантаження. Після закінчення цього терміну для доступу до преміум-версії Навітел Навігатора 9.13 вам необхідно придбати ліцензійний ключ.

Ви також можете придбати річну підписку на вибрані мапи і використовувати всі можливості преміум-версії**. Ви самі вирішуєте, чи продовжувати підписку або скасувати її після закінчення оплаченого періоду.

** Підписка дійсна для всіх існуючих пакетів з навігаційними мапами, крім мап Росії, України, Білорусії, Казахстану, включаючи пакети, в які включена хоча б одна з вищезазначених мап.