menu bar

Мапи Росії, Білорусі та Казахстану за Q1 2020 року тепер доступні для користувачів Навітел Навігатор.

Росія

Мапа Росії у випуску за Q1 2020 року містить 169 957 міст та селищ, у тому числі 24 875 міст та селищ, що мають адресний пошук та мережу вулиць та доріг. Довжина дорожнього графіка - 3 945 487 км. Для пошуку доступні 10 241 647 унікальних адрес. У ньому є база даних POI, яка містить автозаправні станції, банкомати, туристичні пам'ятки, кафе та інші визначні місця налічує 1 343 367 місць.

 • Оновлена база даних дорожньої мережі, камер спостереження, оповіщень про потенційні небезпечні зони і сервісних службах по всій території Росії.
 • Оновлена база даних POI по всій території Росії.

Оновлено дорожню інфраструктуру:

 • Москва та Московська область:
  - Додані нові об'єкти дорожньої інфраструктури: новий Карамишевський міст, ділянка Південної рокади від Балаклавського проспекту до Пролетарського проспекту, міст через Кожухівський затон, розв'язка Внуково (27-й км траси М1).
  - Реконструкція вулиці Дорожня, Зенінського шосе, а також мосту через річку Пехорка в Люберцях.
  - Дані про мережу вантажних автомобільних доріг були введені в Південному адміністративному окрузі, Південно-Східному адміністративному окрузі і Південно-Західному адміністративному окрузі.
 • Псковська область: додана Гдовська розв'язка Північного обходу міста Пскова.
 • Ленінградська область: оновлено після ремонту шосе а121 / А129 від Приозерська до села Березово.
 • Оновилися автомобільні дороги у Володимирській, Тверській, Ярославській, Рязанській, Нижегородській, Іванівській, Вологодській, Калінінградській областях.

Велика робота над оновленням бази даних камер спостереженяя та дорожніх обмежень була проведена у містах: Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Челябінськ, Казань, Самара, Єкатеринбург, Перм, Тюмень, Ульяновськ, Іжевськ, Кіров, Петрозаводськ, Мурманськ, як а також федеральні шосе та основні дороги по всій Росії.

Додано нові мапи 47 детальних населених пунктів у Ленінградській, Новосибірській, Пензенській, Калузькій, Воронезькій областях та інших регіонах Росії.

Оновлена адресна база Москви: оновлено близько 105 000 адрес будівель, включаючи територію Нової Москви.

Фахівці NAVITEL® також оновили адресну базу в містах Єкатеринбург, Перм, Тюмень, Ульяновськ, Іжевськ, Великий Новгород, Нижній Тагіл, а також в містах Калінінградської області: Зеленоградськ, Піонерський, Світлогорськ, Світлий.

Білорусь

Мапа Білорусі містить 27 410 міст і населених пунктів. З цього числа 25 207 міст і населених пунктів мають адресний пошук і вулично-дорожній графік. Для адресного пошуку доступно 2 049 014 унікальних адрес. Він має базу даних POI, яка містить автозаправні станції, банкомати, туристичні пам'ятки, кафе та інші корисні пам'ятки, що налічують 71 030 місць. Протяжність дорожнього графа становить 289 580 км.

Оновлене місто Островець Гродненської області.

Казахстан

Мапа Казахстану містить 9 807 міст і населених пунктів, у тому числі 301 місто і населений пункт, що має адресний пошук і вулично-дорожній графік. Також була оновлена база адресного пошуку в містах Нур-Султан і Алмати. На даний момент для адресного пошуку в Казахстані доступно 345 464 унікальних адреси. База даних POI була розширена: поточна мапа містить 23 681 точку інтересу. Протяжність дорожнього графіка становить 1 263 996 км.

Кожна мапа включає в себе житлову і промислову інфраструктуру міст і населених пунктів з адресним пошуком, деталізовану дорожню мережу з напрямком руху, розв'язки, каруселі та іншу актуальну навігаційну інформацію.

Детальну інформацію про кожну мапу ви можете знайти в розділі Мапи на офіційному сайті.

Важливо! Зверніть увагу, що мапи випуску Q1 2020 працюють з Навітел Навігатор версії 9.13 і далі.