menu bar

Дорогі друзі, ми раді повідомити вам, що оновлення програмного забезпечення для відеореєстраторів з GPS* тепер доступно на офіційній сторінці NAVITEL®

Завдяки новій версії прошивки робота з фотографіями і відеофайлами стала ще простіше. Вам більше не знадобляться додаткові пристрої, такі як пристрій читання карт пам'яті — просто підключіть реєстратор до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, виберіть режим "знімний диск" і безпосередньо працюйте з файлами*.

Нова версія прошивки включає в себе найактуальніші** дані по всіх типах камер моніторингу, потенційно небезпечних місцях, службах обслуговування і т. д. Завдяки роботі фахівців NAVITEL®, які регулярно поповнюють базу даних дорожніх попереджень, наші користувачі можуть бути впевнені, що завжди будуть мати найсвіжішу інформацію.

Ви можете завантажити нову прошивку для відеореєстратора на веб-сайті в розділі Оновіть відеореєстратор.

Для власників відеореєстраторів з модулем Wi-Fi оновлення прошивки також доступно по бездротовій мережі через додаток Navitel DVR Center. Для цього необхідно завантажити додаток Navitel DVR Center, запустити його, підключити відеореєстратор до смартфону через Wi-Fi і натиснути "Оновити”.

Navitel DVR Player програма для ПК*** надає користувачам розширені функції для роботи з відеофайлами з вашого відеореєстратора. За допомогою додатку ви можете переглядати відео, зняті на вашому відеореєстраторі, на екрані комп'ютера, експортувати треки, вирізати фрагменти запису і багато іншого.

* Для відеореєстраторів з GPS-модулем: R300 GPS, R700 GPS DUAL, R1000 GPS, R1050 GPS.

** База даних оновлена станом на 29 квітня 2020 року. Для коректної роботи відеореєстраторів з GPS-інформером ми рекомендуємо регулярно оновлювати програмне забезпечення вашого пристрою.

*** Програма для ПК на базі Microsoft Windows 7 або вище.