menu bar

Дорогі друзі!

Компанія NAVITEL® рада повідомити про вихід нової версії програмного забезпечення для відеореєстраторів*!

Нова прошивка дозволить швидко перетворити ваш відеореєстратор в повноцінну web-камеру з високою роздільною здатністю відео і якісним звуком, що особливо актуально в даний час при переході на віддалену роботу і в режимі самоізоляції**.

Все, що для цього потрібно, — це взяти ваш відеореєстратор NAVITEL®, оновити прошивку і, після підключення його до комп'ютера, просто вибрати необхідний режим роботи. Завдяки високоякісній оптиці з широким кутом огляду і Full HD (1920x1080), в трансляції будуть передані всі деталі, а в кадрі зможуть розташуватися навіть кілька людей. До того ж, вбудований мікрофон не вимагає від вас підключення додаткових пристроїв передачі звуку.

Додатковою перевагою нового програмного забезпечення є можливість перегляду фото і відеоматеріалів безпосередньо з пристрою при підключенні його до комп'ютера.

Насолоджуйтесь спілкуванням з близькими, проводьте бізнес-зустрічі та конференції, проходьте дистанційне навчання і складайте іспити, не виходячи з дому, а відеореєстратори NAVITEL® стануть вашими корисними помічниками не тільки в дорозі, але і вдома!

З докладною інструкцією по оновленню ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті в розділі «Техпідтримка».

* Прошивка доступна для відеореєстратора NAVITEL R650 NV. Список моделей буде розширюватися. Слідкуйте за новинами на нашому сайті і в соціальних мережах.

** У зв'язку з поширенням COVID-19.