Компанія NAVITEL® випустила оновлення програми Навітел Навігатор 9.12.67 для пристроїв на базі iOS. Користувачам стали доступні нові типи камер, прив'язка камер до дороги, а також журнал поїздок з докладною інформацією про кожен завершений маршрут.

Журнал запису поїздок

Всі ваші поїздки тепер будуть збережені в більш зручному форматі. По кожному пройденому маршруту відображається наступна інформація: пункти відправлення і призначення, час у дорозі, протяжність маршруту і середня швидкість в поїздці. Для перегляду історії поїздок необхідно перейти з головного меню в розділ «Маршрут», потім > «Мої поїздки».

Нові типи інтервальних попереджень

Тепер користувачам доступні не тільки попередження про камери середньої швидкості, але і про такі системи фіксації порушень, як «обгін заборонений». Нагадування про обмеження буде відображатися на екрані вашого пристрою протягом всієї ділянки із забороною.

Новий формат SPEEDCAM з прив'язкою камер до доріг

У новій версії програми Навітел Навігатор з'явилася прив'язка камер до дороги: якщо камера відноситься тільки до дублера, а ви проїжджаєте по головній дорозі – сигнал не прозвучить. Дані також будуть відображені на екрані пристрою, що послужить додатковим орієнтиром в поїздці і допоможе завчасно підготуватися до майбутнього обмеження.

У версію Навітел Навігатор 9.12.67 також внесені наступні оновлення

  • Підтримка нових типів попереджень: заборона проїзду автотранспортних засобів, заборона повороту направо, заборона повороту наліво, заборона розвороту, початок зони заборони обгону, зона заборони обгону вантажним автомобілям, пункт оплати транспондером;
  • Підтримка нових типів камер: камера контролю не пропуску пішоходів, камера контролю страховки / допуску до експлуатації, камера контролю руху вантажівок далі другої смуги на автомагістралях і дорогах для автомобілів, камери-муляжі.
  • Власники пристроїв на iOS можуть завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.12.67 в AppStore.