Компанія NAVITEL® оголошує про вихід нової версії програми Навітел Навігатор 9.12.58 для пристроїв на базі ОС Android. В оновленні стала доступна підтримка нових типів камер, інтервальні попередження, спрощена переактивація ключа при зміні пристрою.

Новий формат speedcam з прив'язкою камер до дороги

В оновленому інтерфейсі Навітел Навігатор 9.12.58 з'явилася прив'язка камер до дороги. Наприклад, якщо камера відноситься тільки до дублера, а ви проїжджаєте по головній дорозі – сигнал не прозвучить. Візуальне відображення цих даних на екрані пристрою служить додатковим орієнтиром в поїздці і допоможе водієві завчасно підготуватися до майбутнього обмеження.

Журнал запису поїздок

Нова версія прошивки дозволяє записувати поїздки в більш зручному форматі, зберігаючи їх в журналі поїздок. Ви можете їх знайти, перейшовши з головного меню в розділ «Маршрут», потім «Mої поїздки». По кожному маршруту відображається наступна інформація: пункти відправлення і призначення, час у дорозі, протяжність маршруту, середня швидкість в поїздці. Також була збережена можливість вивантаження треків.

Нові типи інтервальних попереджень

Тепер програма «бачить» не тільки такі системи фіксації порушень, як камери середньої швидкості, але і зони дії знака «обгін заборонений». Протягом всієї ділянки із забороною обгону на екрані вашого пристрою буде відображатися нагадування про обмеження.

У версію Навітел Навігатор 9.12.58. також внесені наступні оновлення:

  • Підтримка нових типів камер: камера контролю не пропуску пішоходів, камера контролю страховки / допуску до експлуатації, камера контролю руху вантажівок далі другої смуги на автомагістралях і дорогах для автомобілів, камери-муляжі;
  • Підтримка нових типів попереджень: заборона проїзду автотранспортних засобів, заборона повороту направо, заборона повороту наліво, заборона розвороту, початок зони заборони обгону, зона заборони обгону вантажним автомобілям, пункт оплати транспондером.

Власники пристроїв з операційною системою Android можуть завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.12.58 в Google Play, а також на сайті NAVITEL® в розділі Завантажити.