menu bar

Компанія NAVITEL® випустила нову програму – Navitel DVR Player – для власників відеореєстраторів і ПК на ОС Windows*. За допомогою програми ви зможете переглядати на екрані комп'ютера відео, зняті на ваш відеореєстратор, експортувати треки поїздок, вирізати фрагменти записів і багато іншого.

Інтерфейс додатку

Вікно програми Navitel DVR Player складається з п'яти блоків: меню, провідник, мапа, програвач і графіка. У провіднику відображається список поїздок, стоянок, подій і файлів. На мапі ви можете моніторити поїздку за допомогою GPS. Праворуч знаходиться програвач відео, а під ним зображені графіки швидкості і висоти над рівнем моря.

Перегляд відео

Ви можете переглядати відео з основної, задньої камери або з обох одночасно. Доступна відеодоріжка з кнопками регулювання звуку, прискорення, циклічного відтворення і переходу в повноекранний режим. При кліці на трек маршруту на мапі здійсниться перемотування відео до моменту знаходження машини в зазначеній точці.

Експорт треків

Ви можете зберігати трекінг координат обраного відео з провідника, якщо воно було записано разом з GPS. Формати, в яких можна експортувати дані: NMEA, KML, CSV, GPX і PLT.

Можливість редагування

За допомогою кнопок, що знаходяться в правій нижній частині, можна: зберігати поточний кадр у форматі .jpg або .png, повернути відео на 90° за годинниковою стрілкою або вирізати необхідний фрагмент.

Початок роботи

Щоб завантажити програму на сайті зайдіть в розділ «Техпідтримка»> клікніть на розділ «Завантажити» в лівому меню> виберіть «Завантажити Navitel DVR Player», або просто перейдіть за цим посиланням.

* Програма для ПК на ОС Microsoft Windows 7 і вище.

Бiльше інформації

Завантаження, EXE