Друзі, раді вам повідомити, що на сайті NAVITEL® стало доступно оновлення програмного забезпечення для відеореєстраторів з GPS*.

Нова прошивка включає в себе не тільки найактуальніші дані** про камери контролю швидкості, дорожні обмеження, зміни в розташуванні дорожніх знаків і покажчиків, але також і оновлення, що підвищили зручність роботи з девайсом:

1. Вибір різних режимів звукових сповіщень:

  • «Сповіщати завжди» – відповідає налаштуванням за замовчуванням, коли всі сповіщення супроводжуються звуковим сигналом;
  • «Сповіщати тільки про камери» – звукове попередження сповістить про камери незалежно від того, перевищуєте ви чи ні. Решта сповіщень відображаються графічно на екрані;
  • «Сповіщати тільки про перевищення» – звуковий сигнал сповістить про камери тільки в момент перевищення швидкості. Відображення інших сповіщень – графічне.

2. Можливість налаштування допустимого перевищення швидкості

Тепер ви можете задати в налаштуваннях допустиму межу швидкості в діапазоні від 0 до + 25 км/год з кроком 5 км/год. При перевищенні встановленого нештрафуємого порогу ви почуєте звукове сповіщення.

! Вирушаючи в подорож, пам'ятайте, що поріг перевищення швидкості в іншій країні може відрізнятися.

3. Автоматичне визначення часового поясу

При проходженні маршруту через різні часові пояси налаштування часу зміняться автоматично.

4. Збереження налаштувань при оновленні

Тепер, завдяки новим можливостям, всі налаштування вашого відеореєстратора збережуться навіть після установки нової версії прошивки.

З докладною інструкцією по оновленню ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті в розділі «Оновітe відеореєстратор».

Для коректної роботи відеореєстраторів з GPS-інформером рекомендуємо регулярно оновлювати програмне забезпечення вашого пристрою.

* Для відеореєстраторів з GPS-модулем: R300 GPS, R700 GPS DUAL, R1050.

** База даних актуальна на 15.01.2020.