menu bar

NAVITEL® випускає спеціальну зимову пропозицію на пакети карт, які допоможуть будь-якому водієві в безпечній навігації в гірських центрах.

З 25 грудня 2019 до 25 березня 2020 року користувачі мобільних пристроїв, які працюють під управлінням операційних систем Android, iOS (iPhone / iPad)*, зможуть придбати пакети за акційною ціною.
Доступні товари: «Альпи», «Кавказ», «Карпати» та «Піренеї».

Кожен з навігаційних пакетів: «Альпи», «Карпати», «Кавказ» і «Піренеї» містить країни з популярними курортами і всю необхідну туристичну інформацію. Цікаві місця (АЗС, ресторани, магазини, туристичні пам'ятки) онлайн-сервіси NAVITEL® та бронювання готелів через Booking.com.

Назва продукту Пакет мап Роздрібна ціна (електронний ключ)
Навітел Навігатор. Альпи Албанія, Австрія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Франція, Німеччина, Італія, Ліхтенштейн, Македонія, Мальта, Монако, Чорногорія, Сан-Марино, Сербія, Словенія, Швейцарія та Ватикан 580 грн
Навітел Навігатор. Карпати Чехія, Угорщина, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Україна 580 грн 
Навітел Навігатор. Кавказ Азербайджан, Вірменія, Грузія, Федеральний округ Північного Кавказу, Південний федеральний округ Росії 580 грн
Навітел Навігатор. Піренеї Андорра, Франція, Гібралтар, Монако, Португалія та Іспанія 580 грн

Купуючи пакети навігації NAVITEL®, Ви отримуєте: детальна дорожня мережа разом з асистентом смуги руху, велику базу адрес і повідомлення про дорожні знаки. З попередженнями про швидкісні обмеження навіть в незнайомій країні ви будете почувати себе впевнено за кермом.

* Ви можете придбати ліцензійні ключі від спеціальної зимової пропозиції з 25 грудня 2019 року до 25 березня 2020 тiльки на AppStore або Google Play.