Компанія NAVITEL® оголошує про реліз нової версії програми Навітел Навігатор 9.11 для пристроїв на базі ОС Windows CE і Linux. В оновленні реалізовано нові можливості побудови маршрутів, змінено відображення POI *, а також додано сповіщення про дорожні вказівні знаки.

Оновлення Навітел Навігатор 9.11 відкриває нові можливості при прокладанні маршруту вже під час його побудови – тепер користувач зможе не тільки вибрати тип транспортного засобу, але і відразу налаштувати об'їзди платних трас, ґрунтових доріг або паромних переправ. Так що зробити свою поїздку з Навітел Навігатор 9.11 максимально зручною, стало ще легше і швидше.

Реалізована в Навітел Навігатор 9.11 функція динамічного відображення найближчих по маршруту POI із зазначенням відстані до об'єкта, значно спрощує використання програми під час руху. Вам більше не знадобиться використовувати функцію «Пошук», щоб змінити маршрут і заїхати по дорозі на заправку або в кафе – просто натисніть на іконку POI і в один дотик перебудуйте свій шлях у вікні інформації.

Крім того, в оновленому інтерфейсі Навітел Навігатор 9.11 з'явилася візуальна інформація про дорожні вказівні знаки при русі по маршруту. Відображення цих даних на екрані пристрою служить додатковим орієнтиром в поїздці і допоможе водію завчасно підготуватися до майбутнього маневру.

Додатковими перевагами нової версії програми Навітел Навігатор 9.11 стали поліпшена деталізація карт і прискорена побудова маршрутів.

Версія Навітел Навігатор 9.11 доступна для наступних пристроїв:

  • NAVITEL E500
  • NAVITEL E500 MAGNETIC
  • NAVITEL E700
  • NAVITEL MS700
  • NAVITEL F150

Для встановлення Навітел Навігатор скористайтеся безкоштовною програмою Navitel Navigator Update Center для Windows CE або Linux. З її допомогою ви зможете в два кліка оновити навігаційну програму, карти та базу камер контролю швидкості. Детальна інструкція по використанню Navitel Navigator Update Center доступна на офіційному сайті компанії.

* Об'єкти POI або точки інтересу (від англ. points of interest) – це об'єкти інфраструктури, визначні місця, природні об'єкти та важливі точки на дорогах, які стануть у пригоді користувачам в повсякденному житті.