Компанія NAVITEL® оголошує про вихід нової версії програми Навітел Навігатор 9.11 для пристроїв на базі ОС Android і iOS (iPhone і iPad). Оновлений додаток містить у собі додаткові опції вибору при побудові маршруту, ще більш зручний інтерфейс відображення найближчих POI, а також сповіщення про дорожні вказівні знаки.

Нові можливості при прокладанні маршруту

Всі ми дуже різні – хтось любить швидкість та швидкі автобани, а комусь більше подобаються мальовничі містечка і села, десь шлях пролягає тільки по суші, а десь з острова на острів, хтось віддає перевагу автомобілю, а хтось подорожує по країні на мотоциклі, але, кожен з нас прагне вибрати найзручніший для нього шлях. Тепер, завдяки новим можливостям Навітел Навігатор 9.11, прокласти свій маршрут стало ще простіше і швидше. Інтуїтивно зрозумілі іконки дають можливість користувачу вже в момент побудови маршруту не тільки вибрати необхідний тип транспорту, а й налаштувати об'їзди платних трас, ґрунтових доріг або паромних переправ, щоб зробити поїздку максимально комфортною.

Відображення найближчих POI по маршруту слідування

Також Навітел Навігатор 9.11 обзавівся ще однією корисною для мандрівників функцією. У новій версії програми динамічний перелік найближчих POI*, із зазначенням відстані до них, виводиться на екрані пристрою прямо в режимі навігації. Для того, щоб змінити маршрут і заїхати по дорозі на заправку або в кафе, вам більше не знадобиться використовувати функцію «Пошук» – просто натисніть на іконку об'єкта і в один дотик перебудуйте маршрут у вікні інформації.

Сповіщення про дорожні вказівні знаки

Крім цього, в оновленому інтерфейсі програми Навітел Навігатор 9.11 з'явилася візуальна інформація про дорожні вказівні знаки під час руху по маршруту. Для чого це потрібно?

Уявіть, що ви опинилися на незнайомій складній розв`язці, де з однієї точки розходиться декілька великих магістралей, а також безліч з'їздів і відгалужень, розташованих дуже близько один до одного. У такій ситуації, можна запросто пропустити потрібний з'їзд і збитися з маршруту. Відображення інформаційних дорожніх вказівних знаків на екрані пристрою послужить додатковим орієнтиром і допоможе завчасно підготуватися до майбутнього маневру.

Додатковими перевагами нової версії програми Навітел Навігатор 9.11 стали поліпшена деталізація карт і прискорена побудова маршрутів.

* Об'єкти POI або точки інтересу (від англ. Points of interest) – це об'єкти інфраструктури, визначні місця, природні об'єкти і важливі точки на дорогах, які можуть бути корисними користувачам в повсякденному житті.

Власники пристроїв з операційною системою Android можуть завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.11 в Google Play, а також на сайті NAVITEL® в розділі Завантажити.

Користувачі iPhone і iPad можуть завантажити Навітел Навігатор 9.11 в AppStore (iTunes).

Безкоштовна повнофункціональна версія програми доступна протягом 7 днів після завантаження. Після закінчення цього періоду для доступу до преміум-версії Навітел Навігатор необхідно придбати ліцензійний ключ.

Ви також можете придбати річну підписку на вибрані карти і користуватися всіма функціями преміум-версії**. Ви вирішуєте, продовжувати передплату або відмовитися від неї після закінчення оплаченого періоду.

** Підписка діє на всі існуючі пакети навігаційних карт, за винятком карт Росії, України, Білорусі та Казахстану, а також пакетів, що включають в себе хоча б одну з карт цих країн.