Напередодні проведення II Європейських ігор, які пройдуть в Республіці Білорусь, компанія NAVITEL® представила оновлення карти релізу Q1 2019.


Оновлення карт Республіки Білорусь стало можливим завдяки масштабній роботі департаменту картографії та служби геодезії, а також ретельному аналізу повідомлень користувачів програми Навітел Навігатор.

Карта Республіки Білорусь містить 27 410 міст і населених пунктів. З них 25 212 міст і населених пунктів з адресним пошуком і вулично-дорожньою мережею. Для пошуку доступні 2 050 241 унікальних адрес. База POI, до якої відносяться заправки, банкомати, визначні місця, кафе та інші Корисні Об'єкти Інфраструктури, включає в себе 69 166 об'єктів. Протяжність дорожнього графу склала 288 623 км.

На карту Мінська внесені наступні зміни:

  • Актуалізовано дорожній граф та іншу навігаційно-значиму інформацію;
  • Внесено зміни в рух на проспекті Дзержинського і вулиці Неміга на час проведення II Європейських ігор;
  • Додано нову розв'язку на проспекті Дзержинського, внесено зміни в рух на площі Богушевича;
  • Додано нові мікрорайони: «Нова Борова», «Олімпік Парк», «Мінськ Світ» та інші.

Актуалізовано федеральну трасу Р23.

Додані нові точки POI (автозаправки, визначні місця, сервісні центри та інші корисні об'єкти інфраструктури), в тому числі зарядні станції електромобілів по всій Республіці Білорусь.

Ліцензію на карту Республіки Білорусь можна придбати на сайті NAVITEL® в розділі «Додатки».

Користувачі Навітел Навігатор на iPhone/iPad і на пристроях з ОС Android і Windows Phone можуть придбати ліцензійні ключі на карту Республіки Білорусь з основного меню програми: Меню> Мій Навітел> Придбати карти..

Важливо! Звертаємо вашу увагу, що навігаційна карта Республіки Білорусь релізу Q1 2019 працює тільки з версією Навітел Навігатор 9.10.1996 і вище.