Компанія розширює картографічне покриття країн Азії. Тепер для користувачів Навітел Навігатор стала доступна детальна карта Монголії.

Карта Монголії містить 151 243 км дорожнього графу, 543 міста і населених пунктів, 417 906 унікальних адрес та 26 363 POI. На карті доступні житлова і промислова інфраструктура міст і населених пунктів з адресним пошуком, детальна дорожня мережа, що включає вулиці і дороги з урахуванням напрямку руху, розв'язок, кругових рухів та іншої навігаційно-значимої інформації.

В Улан-Баторі, столиці Монголії, адресний пошук доступний з деталізацією «до дому». Для зручності користувачів також була додана інформація про поверховості будівель.

Карта Монголії від Навітел Навігатор містить актуальні дані, які регулярно оновлюються, дані про інфраструктуру міст і населених пунктів. Велика база POI включає в себе автозаправки і банкомати, кафе і ресторани, лікарні, магазини та інші важливі об'єкти міської інфраструктури.

Під час навігації водій отримує всю необхідну інформацію для безпечної та швидкої поїздки: три альтернативних маршрути на вибір, голосові підказки, рядність доріг, а також попередження про камери контролю дорожнього руху. Програма інформує користувача про швидкісні обмеження на кожній ділянці дороги і оповіщає у разі перевищення встановленої швидкості.

Роздрібна вартість ліцензії:

Тип ліцензії Строк дії ліцензії Вартість
Для смартфонів та планшетів Безстрокова 690 грн.
1 рік 529 грн.
Для автонавігаторів Безстрокова 830 грн.

Ліцензію на карту Монголії можна придбати на сайті NAVITEL® в розділі «Додатки».

Користувачі Навітел Навігатор на iPhone/iPad та на пристроях з ОС Android і Windows Phone можуть придбати ліцензійні ключі на карту Монголії з основного меню програми: Меню > Мій Навітел > Придбати карти.

Важливо! Звертаємо вашу увагу, що навігаційна карта Монголії релізу Q1 2019 працює тільки з версією Навітел Навігатор 9.10.1996 і вище.