Компанія NAVITEL® оголошує про реліз нової версії програми Навітел Навігатор 9.10 для пристроїв на базі ОС Linux. В оновленій програмі оптимізовано побудову маршруту для вантажного транспорту, покращено відображення 3D-об'єктів. Для користувачів стала доступна функція «Медіа плеєр».

img

Операційна система Linux забезпечує швидку і стабільну роботу ПЗ Навітел Навігатор. Система надійно захищена від збоїв і вірусів, гарантує безпеку і довгий термін служби навігаційного пристрою.


У новій версії Навітел Навігатор 9.10.2140:

Оновлено маршрутизацію для вантажного транспорту

Навітел Навігатор 9.10 дозволяє швидко будувати маршрут для будь-якого типу транспорту. Водії транспортних засобів з нестандартними габаритами можуть побудувати оптимальний маршрут заздалегідь, що дозволить скоротити час у дорозі і зробити поїздку більш комфортною.

Вибір типу транспорту доступний двома способами:

  • В налаштуваннях пристрою (необхідно уточнити повну масу, осьове навантаження, ширину, висоту і довжину вантажного ТЗ),
  • На етапі вибору маршруту (в правому нижньому кутку дисплея).

Покращено деталізацію 3D-об'єктів

При використанні навігації в режимі 3D на дисплеї пристрою відображаються тривимірні моделі географічних об'єктів різних країн світу. Завдяки реалістично виконаним 3D-об`єктам водію буде легко орієнтуватися навіть у малознайомих районах. У програмі Навітел Навігатор в базу тривимірних моделей включені пам'ятники архітектури, музеї, спортивні об'єкти, визначні пам'ятки та інші значущі будівлі.

Додано функцію «Медіа плеєр»

Оновлена версія програмного забезпечення дозволила розширити функціонал навігатора: в налаштуваннях пристрою додано розділ «Медіа Плеєр». За допомогою нього можна прослуховувати улюблені композиції через динамік пристрою, за допомогою навушників або через аудіосистему автомобіля, налаштувавши FM-трансмітер. Для цього необхідно завантажити улюблені пісні і мелодії на microSD-карту і взяти з собою в поїздку.


Для установки Навітел Навігатор скористайтеся безкоштовною програмою Navitel Navigator Update Center. З її допомогою ви зможете в два кліка оновити навігаційну програму, карти і базу камер контролю швидкості. Детальна інструкція по використанню Navitel Navigator Update Center доступна на сайті.