Компанія NAVITEL® оголошує про вихід оновлення карт Польщі та Республіки Білорусь. Карти включають в себе нові ділянки автомагістралей, об'їзні дороги та іншу необхідну навігаційну інформацію.Польща

Оновлена карта містить актуалізовану транспортно-дорожню мережу, базу камер контролю швидкості і оцифровані ділянки доріг. На карту Польщі було додано наступні ключові автотраси та ділянки шосе:

  • Ділянка траси S51: від Ольштинек (Olsztynek) до об'їзної Ольштина (obwodnicy Olsztyna);
  • Ділянки доріг на швидкісній автомагістралі S8 Жаб'я Воля - Надажин (Żabia Wola-Nadarzyn);
  • Траса S3 Зелена Гура - Болькув (Zielona Góra-Bolków);
  • Фрагменти автотраси S7 (європейський маршрут E77): неподалік від Рабка-Здруй (Rabka-Zdrój), нова ділянка між Кошвали (Koszwały) і Ельблонг (Elbląg), 10-кілометрова ділянка від Хенцини (Checiny) до Бжеґі (Brzegi).

Нову карту також було доповнено навігаційно значущими об'їзними дорогами:

  • Об'їзна дорога Ольштина (Obwodnicy Olsztyna), а також прилеглі до неї розв'язки;
  • Об'їзна дорога Чарновасова (Obwodnica Czarnowąsów);
  • Об'їзна дорога Болеславця (Bolesławiec);
  • Об'їзна дорога Мехув (Miechow).

Базу камер контролю швидкості було оновлено відповідно до офіційних даних. Актуалізовано швидкісні обмеження, що залежать від часу доби.

Карта Польщі містить 725 697 км дорожнього графу, 267 870 POI, 95 313 міст і населених пунктів, з них 55 062 - з адресним пошуком і вулично-дорожньою мережею.


Республіка Білорусь

Було актуалізовано адресну базу: карта Республіки Білорусь була доповнена важливими торговими мережами. Такі корисні об'єкти інфраструктури, як мережеві аптеки, магазини одягу та книг, ювелірні бутики, кафе, а також магазини автозапчастин, були додані на карту.

Дорожній граф і необхідна навігаційна інформація були оновлені.

Карта Республіки Білорусь містить 27 410 міст і населених пунктів, з яких в 25 212 містах і населених пунктах доступний адресний пошук і вулично-дорожня мережа. На карту нанесено 67 557 POI. Протяжність дорожнього графу склала 288 349 км.


У карти всіх країн включена житлова і промислова інфраструктура міст і населених пунктів з адресним пошуком, детальна дорожня мережа, що включає всі вулиці і дороги з урахуванням напрямку руху, розв'язок, кругового руху та іншої навігаційно-значимої інформації.

Завантажити оновлені карти Польщі і Республіки Білорусь для смартфонів і планшетів можна через додаток Навітел Навігатор з основного меню програми: «Мій Навітел» → «Завантажити карти». Для оновлення карти на автонавігаторах на базі Windows CE рекомендуємо використовувати програму Navitel Navigator Update Center.

Важливо! Звертаємо вашу увагу, що карти релізу Q3 2018 працюють тільки з версією Навітел Навігатор 9.10.1996 і вище.