menu bar

NAVITEL® запускає продаж пакетів навігаційних карт NAVITEL® за спеціальною зимової ціною для тих, хто любить зимовий відпочинок.Тільки в період з 20 грудня по 20 березня 2019 року зимові продукти для мандрівників «Альпи», «Кавказ», «Карпати» і «Піренеї» будуть доступні за привабливими цінами. Пропозиція поширюється на iPhone та iPad і мобільні пристрої на базі ОС Android і Windows Phone.


Детальна інформація про спеціальні пакети карт і рекомендована роздрібна вартість ліцензій:

Назва продукту Набір карт Роздрібна вартість
(електронний ключ)
Навітел Навігатор. Альпи Австрія, Албанія, Боснія і Герцеговина, Ватикан, Німеччина, Італія, Ліхтенштейн, Македонія, Мальта, Монако, Сан-Марино, Сербія, Словенія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Швейцарія 580 грн
Навітел Навігатор. Кавказ Азербайджан, Вірменія, Грузія, Північно-Кавказький ФО Росії, Південний ФО Росії 580 грн
Навітел Навігатор. Карпати Угорщина, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Україна, Чехія 580 грн
Навітел Навігатор. Піренеї Андорра, Гібралтар, Іспанія, Монако, Португалія, Франція 580 грн

При покупці комплектів навігаційних карт «Альпи», «Кавказ», «Карпати» і «Піренеї» ви отримуєте докладні карти декількох країн. З Навітел Навігатор ваш зимовий відпочинок пройде з комфортом, а вся необхідна в дорозі інформація завжди буде у вас під рукою:


Придбайте ліцензійні ключі на зимові продукти до 20 березня 2019 року на сайті NAVITEL® у розділі ДОДАТКИ, а також через інтерфейс програми Навітел Навігатор (Меню > Мій Навітел > Придбати карти).