menu bar

Для користувачів Навітел Навігатор тепер доступно оновлення карти України релізу Q3 2018.Нові карти Q3 2018 пропонують розширений функціонал для вантажних і великогабаритних автомобілів*: при уточненні параметрів (повній масі, осьового навантаження, ширини, висоти і довжини) вантажного ТЗ в налаштуваннях, маршрут буде побудований з урахуванням обмежень в'їзду та руху по міських дорогах. Водії транспортних засобів з нестандартними габаритами зможуть заздалегідь обрати оптимальний маршрут. Це дозволить безперешкодно переміщатися до точки призначення і скоротити час у дорозі.

Карта релізу Q3 2018 містить 30 013 міст і населених пунктів, в тому числі 3 424 міст і населених пунктів з адресним пошуком і вулично-дорожньою мережею. Доповнено базу Корисних Об'єктів Інфраструктури - на оновленій карті відмічено 126 885 POI. Протяжність дорожнього графа склала 1 140 136 км. Для пошуку стали доступні 2 432 026 унікальних адрес.

На карту Києва були внесені наступні зміни:

  • Актуалізовано адресну інформацію по Метрологічній вулиці;
  • Змінено перехрестя вулиць Полярна та Сім'ї Кульженків;
  • Заборонено лівий поворот з Голосіївського проспекту на Голосіївську вулицю.

На карту України додано 6 нових населених пунктів з деталізацією «до дому»: Дунаївці, Заліщики, Зборів, Ізяслав, Копичинці, Приморськ.

Актуалізовано адресну базу в 86 населених пунктах Волинської, Житомирської, Запорізької, Миколаївської, Сумської та Чернігівської областей. У Житомирській та Запорізькій областях актуалізовано транспортно-дорожню мережу.

У релізі Q3 2018 було оновлено інформацію щодо обмежень швидкості на об'їзній дорозі міста Сімферополь між населеними пунктами Мирний та Дубки. Також в місті Сімферополь змінено обмеження руху на проспекті Перемоги на вулицях Біла та Тракторна і актуалізовано назви вулиць та нумерація будинків.

Оновлений маршрут "Саки-Євпаторія" - дозволено рух на трасі Р25.

Також в релізі Q3 2018:

  • Перейменовано 1230 вулиць в населених пунктах Запорізької, Вінницької, Житомирської, Миколаївської і Київської областей;
  • Перейменовано 43 населених пунктів в Запорізькій області;
  • Додано точки відпочинку поблизу еко-комплексу «Блакитні Озера» на північному сході Чернігівської області;
  • Додано нові дозвіллєві POI.

Важно! Звертаємо вашу увагу, що карти релізу Q3 2018 працюють тільки з версією Навітел Навігатор 9.10.1619 і вище.

*Дана функціональність доступна у версії ПЗ Навітел Навігатор 9.10.1715 і вище на офіційних пристроях торгової марки NAVITEL®, а також на смартфонах і планшетах.