menu bar

Компанія NAVITEL® оголошує про реліз нової версії програми Навітел Навігатор 9.10 для пристроїв на базі ОС Android і iOS (iPhone і iPad). В оновленні реалізований новий алгоритм оповіщення про наближення до камер контролю, потенційно небезпечних місць і сервісних служб.


Новий алгоритм інформування водія про камери контролю, потенційно небезпечні місця і сервісні служби

У новій версії ПЗ Навітел Навігатор при проходженні по маршруту на екрані відображається перелік найближчих навігаційно значущих об'єктів із зазначенням відстані до них. По мірі наближення програма виводить на екран оповіщення зі зворотним відліком відстані до камер контролю, потенційно небезпечних місць і сервісних служб. Нова версія Навітел Навігатор містить детальну базу камер контролю (14 типів), потенційно небезпечних місць (9 типів) і сервісних служб (7 типів). При вертикальній фіксації усі оповіщення з'являються в лівій частині екрана, під навігаційними підказками. При повороті пристрою в горизонтальне положення віджет з оповіщенням переміщається в праву частину дисплея.

В оновлений інтерфейс інтегрована система помітних оповіщень для підвищення безпеки виконання маневрів перестроювання. Водій завчасно отримує попередження не тільки про тип камери, але і про напрямок контролю камери (зустрічний, попутний), поточну і рекомендовану швидкості в зоні контролю камери та іншу корисну інформацію по маршруту.


Повний список категорій оповіщень


Індикація швидкісних обмежень

У новій версії допустима швидкість руху на ділянці дороги відображається праворуч від поточної швидкості автомобіля. Якщо водій перевищує встановлене значення, програма надсилає візуальні попередження: помаранчевий колір - перевищення швидкості до 10 км/год; червоний - перевищення швидкості на 11 км/год і більше*.

* За замовчуванням пристрій фіксує перевищення швидкості на 10 км / ч. Змінити чутливість можна в налаштуваннях Навітел Навігатор (Меню > Налаштування > Попередження > Штраф на швидкість)


Також у версії Навітел Навігатор 9.10:

  • Додано індикацію навігації в тунелях;
  • Доповнено базу брендованих POI (АЗС, банкомати, магазини, кафе та інше);
  • Прискорено побудову маршрутів, що включають відразу декілька країн;
  • Покращено промальовування карт;
  • Оптимізовано інтерфейс для пристроїв з «високим» екраном (з співвідношенням сторін 2:1).

Власники пристроїв з операційною системою Android можуть завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.10 в Google Play, а також на сайті NAVITEL® в розділі Завантажити.


Користувачі iPhone і iPad можуть завантажити Навітел Навігатор 9.10 у AppStore (iTunes).


Безкоштовна повнофункціональна версія програми доступна новим користувачам протягом 7 днів після скачування. Після закінчення цього періоду для доступу до преміум-версії Навітел Навігатор необхідно придбати ліцензійний ключ.

Ви також можете придбати річну підписку на вибрані карти та користуватися всіма функціями преміум-версії протягом цього часу**. Після закінчення оплаченого періоду Ви можете продовжити підписку або скасувати її. Подорожуйте з NAVITEL® на власних умовах!

**Підписка діє на всі існуючі пакети навігаційних карт, за винятком карт Білорусі, Казахстану, Росії та України, а також пакетів, що включають в себе хоча б одну з карт цих країн.