menu bar

Користувачам Навітел Навігатор доступно оновлення карт 10 країн Близького Сходу, Закавказзя та Азії релізу Q3 2018.Оновлення карт Близького Сходу, Закавказзя та Азії Q3 2018 включає в себе 10 країн: Азербайджан, Вірменія, Грузія, Індія, Іран, Киргизія, Пакистан, Таджикистан, Туреччина, Узбекистан.

З новими картами релізу Q3 2018 користувачам стала доступна функція навігації для вантажних і великогабаритних автомобілів*: при уточненні параметрів (повній маси, осьового навантаження, ширини, висоти і довжини) вантажного транспорту в налаштуваннях, маршрут буде побудований з урахуванням обмежень в'їзду та руху по міських дорогах. Водії вантажівок, автофургонів, великовантажних та великогабаритних транспортних засобів зможуть заздалегідь обрати оптимальний маршрут в залежності від обмежень для автомобіля. Це дозволить безперешкодно доїхати до точки призначення та скоротити час у дорозі.

Азербайджан

Карта Азербайджану містить 4 313 міст і населених пунктів, з них - 57 міст і населених пунктів з адресним пошуком і вулично-дорожньою мережею. Розширено базу корисних об'єктів: актуальна карта містить 27 586 POI. Протяжність дорожнього графу становить 34 769 км.

Актуалізовано адресну базу в селищах міського типу Більгях, Маштага, Нардаран, що знаходяться в адміністративному підпорядкуванні міста Баку.

Оновлено дорожню мережу в містах та населених пунктах Мамедлі, Мехдіабад та Піраллахи, доданий пошук «до вулиці».


Вірменія

Карта Вірменії містить 985 міст і населених пунктів, з яких 51 місто та населений пункт доступні в адресному пошуку. Актуалізовано базу POI: на карту Вірменії релізу Q3 2018 нанесено 13 803 корисних об'єктів інфраструктури (заправки, банкомати, торгові центри, визначні місця, кафе). Протяжність дорожнього графу становить 23 268 км.


Індія

Карта Індії містить 594 627 міст і населених пунктів, з них - 6 614 міст і населених пунктів з адресним пошуком і вулично-дорожньою мережею. На карту нанесено 5 300 607 POI. Оновлено дорожній граф та актуалізовано адресну базу країни. Протяжність дорожнього графу складає 2 167 659 км. Для пошуку доступні 8 217 526 унікальних адрес.


У карти всіх країн включена житлова і промислова інфраструктура міст і населених пунктів з адресним пошуком. Детальна дорожня мережа містить всі вулиці і дороги з урахуванням напрямку руху, розв'язок, кругових рухів та іншої навігаційно-значимої інформації.

Детальну статистику по картах всіх країн ви можете подивитися на сайті в розділі картографічного покриття.

Важливо! Звертаємо вашу увагу, що карти релізу Q3 2018 працюють тільки з версією Навітел Навігатор 9.10.1619 і вище. Вантажний граф доступний в картах наступних країн: Азербайджану, Вірменії, Грузії, Індії, Ірану, Киргизії, Пакистану, Таджикистану, Узбекистану.

*Дана функціональність доступна у версії ПЗ Навітел Навігатор 9.10.1715 і вище на офіційних пристроях торгової марки NAVITEL®, а також на смартфонах і планшетах.