menu bar

Користувачам Навітел Навігатор доступно оновлення карт Європи релізу Q3 2018.Оновлення карт Європи Q3 2018 включає в себе 43 країни: Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Ватикан, Великобританія, Гібралтар, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Острів Мен, Польща, Португалія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Карти країн Європи нового релізу містять 9 907 854 км дорожнього графу, 4 968 785 POI, 708 327 міст і населених пунктів, з них 326 387 - з адресним пошуком і вулично-дорожньою мережею.

Нові карти Q3 2018 пропонують розширений функціонал для вантажних і великогабаритних автомобілів*: при уточненні параметрів (повній масі, осьового навантаження, ширини, висоти і довжини) вантажного ТЗ в налаштуваннях, маршрут буде побудований з урахуванням обмежень в'їзду і руху по міських дорогах. Водії транспортних засобів з нестандартними габаритами зможуть заздалегідь обрати оптимальний маршрут без обмежень для автомобіля. Це дозволить безперешкодно переміщатися до пункту призначення і скоротити час у дорозі.

Детальніше


У карти всіх країн включена житлова та промислова інфраструктура міст та населених пунктів з адресним пошуком, детальна дорожня мережа, що включає всі вулиці та дороги з урахуванням напрямку руху, розв'язок, кругового руху та іншої навігаційно-значимої інформації.

Детальну статистику по картах всіх країн ви можете подивитися на сайті в розділі картографічного покриття.

Важливо! Звертаємо вашу увагу, що карти релізу Q3 2018 працюють з версією Навітел Навігатор 9.10.1619 і вище.

*Дана функціональність доступна у версії ПЗ Навітел Навігатор 9.10.1715 і вище на офіційних пристроях торгової марки NAVITEL®, а також на смартфонах і планшетах.