Компанія NAVITEL® оголошує про участь у масштабній міжнародній виставці IFA 2018, яка буде проходити з 31 серпня по 5 вересня в Берліні. В рамках експозиції NAVITEL® представить відвідувачам фірмову лінійку відеореєстраторів, навігаторів, планшетних та гібридних пристроїв.

Найбільша міжнародна виставка електроніки та побутової техніки щороку збирає на своєму майданчику більше 1 800 експонентів та приваблює відвідувачів з більш ніж 100 країн світу. Масштабний захід дозволяє тисячам фахівців та цінувальників електроніки бути першими, хто познайомиться з інноваційними рішеннями і новинками світу електроніки.

«Для виставки IFA в цьому році ми приготували дещо особливе: автомобілісти та поціновувачі технологій зможуть дізнатися про наші новинки «з перших рук», а фахівцям ринку буде цікаво дізнатися про плани компанії щодо розширення бізнесу, - повідомляє Президент групи компаній NAVITEL® О.В. Казаков. - Майданчик IFA - це відмінна можливість отримати зворотній зв'язок від користувачів, а також зміцнити співпрацю з ключовими партнерами».

Всі відвідувачі виставки зможуть побачити модельний ряд бренду NAVITEL® та познайомитися з останніми новинками. Серед нових моделей будуть представлені: сучасний 7-дюймовий навігаційний планшет NAVITEL Т757 LTE з 2.5D дисплеєм та потужний відеореєстратор NAVITEL R600 Quad HD із записом відео, роздільною здатністю 2560x1440. Крім цього, представники компанії розкажуть про одне з найбільш очікуваних пристроїв - ультратонке smart-дзеркало, яке вже скоро з'явиться у продажу.

Запрошуємо вас відвідати стенд компанії NAVITEL® у виставковому комплексі Berlin ExpoCenter City (Messe Berlin) з 31 серпня по 5 вересня 2018 року.

Чекаємо на вас в павільйоні 4.2, стенд 206.