Компанія NAVITEL® оголошує про вихід оновленої версії програми Навітел Навігатор для автонавігаторів NAVITEL® на базі ОС Windows CE.


У версії Навітел Навігатор 9.10.903:

Реалізовано новий алгоритм оповіщення про наближення до камер контролю, потенційно небезпечних місць і сервісних служб

В оновленому інтерфейсі стала доступна інтелектуальна система попереджень про наближення до камер контролю, потенційно небезпечних місць і сервісних служб. Навітел Навігатор містить детальну базу камер контролю (14 типів), потенційно небезпечних місць (9 типів) і сервісних служб (7 типів). Під час руху по маршруту в правій частині екрану відображається перелік найближчих об'єктів з відстанню до них. По мірі наближення програма виводить на екран сповіщення зі зворотним відліком відстані до камери, небезпеки або сервісної служби.

Масштабно перероблений інтерфейс дозволяє завчасно попередити водія не тільки про тип камери, але і про напрям контролю камери (зустрічний, попутний), поточну і рекомендовану швидкості в зоні контролю камери та іншої корисної інформації по маршруту. Однозначні оповіщення в ПЗ Навітел Навігатор допоможуть водієві завчасно знизити швидкість або змінити положення транспортного засобу на проїжджій частині, дізнатися про наближення до сервісної служби або потенційно небезпечного місця (нерегульований пішохідний перехід, небезпечна зміна швидкісного режиму, небезпечний поворот і тому подібне).

Повний список категорій сповіщень


Оновлено відображення швидкісних обмежень

Допустима швидкість руху на ділянці дороги тепер відображається по центру навігаційного меню, поряд з поточною швидкістю автомобіля. При перевищенні встановленого значення програма надсилає візуальні попередження: жовтий колір – перевищення швидкості до 10 км/год; червоний – високий рівень небезпеки, перевищення швидкості на 11 км/год та більше*.

*За замовчуванням пристрій сповіщає про перевищення швидкості на 10 км/год. Змінити граничне значення можна в налаштуваннях Навітел Навігатор (Меню > Налаштування > Попередження > Штраф на швидкість)


Покращено дизайн прогрес-бару

Під час руху по маршруту навігатор відображає пройдену відстань до пункту призначення. Зелений курсор переміщається по прогрес-бару в напрямку фінальної точки. Користувач завжди зможе оперативно перевірити не тільки час, що залишився до пункту призначення, але й відстань до цілі.

Крім того, в оновлену версію Навітел Навігатор було додано індикацію навігації в тунелях, а також була доповнена база брендованих POI (АЗС, банкомати, магазини, кафе та інші).


Оновлення Навітел Навігатор 9.10.903 доступно для наступних пристроїв:

  • NAVITEL E500;
  • NAVITEL E500 MAGNETIC;
  • NAVITEL E700;
  • NAVITEL F150.

Для установки Навітел Навігатор скористайтесь безкоштовною програмою Navitel Navigator Update Center для Windows. З її допомогою ви зможете в два кліка оновити навігаційну програму, карти та базу камер контролю швидкості. Детальна інструкція по використанню Navitel Navigator Update Center доступна на сайті.