Компанія NAVITEL® випустила нову версію додатка Навітел Навігатор 9.9.459 для iPhone і iPad.

Інтерфейс додатку був адаптований під iPhone X. Широкий екран дозволяє краще орієнтуватися по маршруту і одночасно стежити за прилеглими територіями.

Оновлення Навітел Навігатор дає користувачам можливість роботи з навігаційними картами в режимі офлайн ще швидше. Завдяки підвищенню продуктивності додатка побудова маршрутів до пункту призначення стала ще більш оперативною.

Розширені та поліпшені можливості голосових пакетів. Тепер користувачам Навітел Навігатор стали доступні нові голосові пакети польською, угорською та англійською мовами. Англійська версія також підтримує одиниці виміру в милях і футах.

Також в Навітел Навігатор 9.9.459 внесені наступні зміни:

  • Додані нові POI;
  • Покращено навігацію у тунелях;
  • Оновлено фінські голосові пакети;
  • Покращено точність часових поясів.

Користувачі iPhone і iPad можуть завантажити Навітел Навігатор 9.9.459 у AppStore (iTunes).

Безкоштовна повнофункціональна версія програми доступна новим користувачам протягом 7 днів після скачування. Після закінчення цього періоду для доступу до преміум-версії Навітел Навігатор необхідно придбати ліцензійний ключ.

Ви також можете придбати річну підписку на вибрані карти та користуватися всіма функціями преміум-версії протягом цього часу*. Після закінчення оплаченого періоду Ви можете продовжити підписку або скасувати її. Подорожуйте з NAVITEL® на власних умовах!

*Підписка діє на всі існуючі пакети навігаційних карт, за винятком карт Білорусі, Казахстану, Росії та України, а також пакетів, що включають в себе хоча б одну з карт цих країн.