NAVITEL® візьме участь у виставці АвтоТехСервіс 2018

7 травня 2018

Компанія NAVITEL® оголошує про участь в 26-й Міжнародній спеціалізованій виставці Sia-АвтоТехСервіс, яка пройде в Києві з 23 по 26 травня. В рамках заходу NAVITEL® представить відвідувачам ряд споживчої та автомобільної електроніки: фірмову лінійку відеореєстраторів та автонавігаторів NAVITEL®.

Найбільший галузевий захід в Україні, міжнародна виставка АвтоТехСервіс щорічно збирає на своєму майданчику професіоналів в області автосервісу і обслуговування транспортних засобів. Масштабна експозиція надає унікальну можливість організувати особисті зустрічі з партнерами, а також обговорити стратегію подальшого розвитку бізнесу.

Для компанії NAVITEL® виставка АвтоТехСервіс - це прекрасна можливість ознайомити партнерів з новинками бренду, представити лінійку пристроїв, які вже завоювали ринок, а також отримати зворотній зв'язок від клієнтів. Комфорт і безпека користувача для NAVITEL® завжди стоять на першому місці, тому наша команда особливо цінує особисте спілкування з клієнтом для виявлення його потреб і запитів. Всі відвідувачі виставки Sia-АвтоТехСервіс'2018 зможуть ознайомитися з оновленим модельним рядом автонавігаторів і відеореєстраторів, вироблених під торговою маркою NAVITEL®.

Запрошуємо вас відвідати стенд компанії NAVITEL® в Міжнародному виставковому центрі з 23 по 26 травня 2018 року. Чекаємо вас на Стенді R18, павільйон 1C.


Зверніть увагу! Спеціально для партнерів і клієнтів NAVITEL® відвідування виставки безкоштовне при введенні промокоду «NAVITEL» на офіційному порталі Автотехсервіс. Для оформлення безкоштовного гостьового квитка перейдіть за посиланням: http://www.ats-expo.com.ua/uk-UA/visitors/e-ticket.aspx#personal


Ціна у онлайн-магазині

560 грн.

Купити